(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

zsófi73 Dátum: 2009-06-05 08:38:52
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-04 22:16:25
Igen Zsófikám, a napjaim szépek smile smile a görög est ott van ahol tavaly és a táncosok is ugyanazok smile smile miért kérdezed??? smile
smile smile smile Azért, mert nagyon maradandó élmény volt számomra a görög est, és a 4 táncos személyisége; tökéletesen megalapozta a nyaralásom további napjait. Mindig mosolyogva gondolok a görög estre ; nagyon jól éreztem magam én és a kislányom is. Szavakkal nem is tudom leírni ezt. Ez a 4 táncos tökéletesen átadta a görög táncok, kultúra, (...) szeretetét. Látszott a táncukon, hogy nagyon szeretnek táncolni, és élveznek minden lépést, és komolyan gondolják, amit csinálnak. Lehet, hogy kicsit "nyálasnak" tűnik, amit írok, de mindképpen ezt gondolom. smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:17:05
zsófi73 írta ekkor: 2009-06-04 18:09:35
Szia Kata ! Remélem szép napjaid vannak Görögországban! Azt szeretném megkérdezni, hogy ugyanaott van a "Görög est", ahol tavaly? És ugyanazok a táncosok? üdvözlettel : VargaZsófi :) Szeged
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:16:25
zsófi73 írta ekkor: 2009-06-04 18:09:35
Szia Kata ! Remélem szép napjaid vannak Görögországban! Azt szeretném megkérdezni, hogy ugyanaott van a "Görög est", ahol tavaly? És ugyanazok a táncosok? üdvözlettel : VargaZsófi :) Szeged
Igen Zsófikám, a napjaim szépek smile smile a görög est ott van ahol tavaly és a táncosok is ugyanazok smile smile miért kérdezed??? smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:15:10
zsófi73 írta ekkor: 2009-06-04 18:09:35
Szia Kata ! Remélem szép napjaid vannak Görögországban! Azt szeretném megkérdezni, hogy ugyanaott van a "Görög est", ahol tavaly? És ugyanazok a táncosok? üdvözlettel : VargaZsófi :) Szeged
Igen Zsófikám a napjaim szépek! smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:13:53
zsófi73 írta ekkor: 2009-06-04 18:07:00
:) még 18 nap ! és megyünk ! bibibi ! smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Hurrrrááááá!! Vágd a centit smile smile