(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:12:46
Gillich Anett írta ekkor: 2009-06-04 18:01:07
Nagyon remélem hogy igen!!!! smile smile Rajta vagyok az ügyön, hogy találkozzunk!!! smile
Így legyen smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:11:42
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-04 17:03:16
Bocs, hogy beleszólok de szükséges mindenképpen útlevél és országtól függően 3-6 hónapig érvényesnek kell lennie! Üdv.
Köszi a segítséget Attila! Igazad van, erre mi felént a hazautazást követően még 6 hónapig érvényes útlevél szükséges! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:10:19
Milner Angéla írta ekkor: 2009-06-04 14:30:27
Hát ez az!!!! Kata! Mondd meg minden vendégednek, hogy inkább maradjanak, nem érdemes hazajönni, vacak az idő smile
Hát Angélám az én drága vendégeim nem is igen vágynak innen haza smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:08:27
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-04 14:14:05
Egyébként sokat gondolok Rád,milyen jó Neked a kellemes időben.Ma még egész nap fáztam! Gyöngyi
Szia Gyöngyi! Itt tényleg nagyon szép az idő, bár tegnap este volt egy nagy zuhíííí, délelőtt a piacon is még esett kicsit, de a sátrak alatt jól megvoltunk, 11-től pedig perzselt a nap. Az új vendégek bőrén észrevehető! smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2009-06-04 22:04:49
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-04 14:06:31
Kedves Kata! Én édesen szeretem az életet! Gyöngyi
Igazad van Gyöngyikém smile smile