Egyébként sokat gondolok Rád,milyen jó Neked a kellemes időben.Ma még egész nap fáztam! Gyöngyi
Szia Gyöngyi! Itt tényleg nagyon szép az idő, bár tegnap este volt egy nagy zuhíííí, délelőtt a piacon is még esett kicsit, de a sátrak alatt jól megvoltunk, 11-től pedig perzselt a nap. Az új vendégek bőrén észrevehető!

Üdv.: Kata