(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

kolumbár lajosné Dátum: 2009-06-04 20:50:53
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék nem megy-e valaki autóval augusztus -1-én ,ha ige mehetnénk együtt!írjatok!!
zsófi73 Dátum: 2009-06-04 18:09:35
Szia Kata ! Remélem szép napjaid vannak Görögországban! Azt szeretném megkérdezni, hogy ugyanaott van a "Görög est", ahol tavaly? És ugyanazok a táncosok? üdvözlettel : VargaZsófi :) Szeged
zsófi73 Dátum: 2009-06-04 18:07:00
:) még 18 nap ! és megyünk ! bibibi ! smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Gillich Anett Dátum: 2009-06-04 18:01:07
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-03 22:19:52
Szia Anett! Akkor találkozunk szeptemberben???? smile
Nagyon remélem hogy igen!!!! smile smile Rajta vagyok az ügyön, hogy találkozzunk!!! smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-04 17:03:16
Csató Adrienn írta ekkor: 2009-06-04 16:13:13
Szia! Kata! Azt szeretném kérdezni, hogy útlevél feltétlenül szükséges, ha igen tényleg több hónapig érvényesnek kell lennie a kiutazáskor? Szerbia felé mennénk autóval! Előre is köszi a választ!
Bocs, hogy beleszólok de szükséges mindenképpen útlevél és országtól függően 3-6 hónapig érvényesnek kell lennie! Üdv.