(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Csató Adrienn Dátum: 2009-06-04 16:13:13
Szia! Kata! Azt szeretném kérdezni, hogy útlevél feltétlenül szükséges, ha igen tényleg több hónapig érvényesnek kell lennie a kiutazáskor? Szerbia felé mennénk autóval! Előre is köszi a választ!
Milner Angéla Dátum: 2009-06-04 14:30:49
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-04 14:14:05
Egyébként sokat gondolok Rád,milyen jó Neked a kellemes időben.Ma még egész nap fáztam! Gyöngyi
Milner Angéla Dátum: 2009-06-04 14:30:27
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-04 14:14:05
Egyébként sokat gondolok Rád,milyen jó Neked a kellemes időben.Ma még egész nap fáztam! Gyöngyi
Hát ez az!!!! Kata! Mondd meg minden vendégednek, hogy inkább maradjanak, nem érdemes hazajönni, vacak az idő smile
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-04 14:14:05
Egyébként sokat gondolok Rád,milyen jó Neked a kellemes időben.Ma még egész nap fáztam! Gyöngyi
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-04 14:06:31
Kedves Kata! Én édesen szeretem az életet! Gyöngyi