(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-03 22:20:04
Gillich Anett írta ekkor: 2009-06-03 18:21:58
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni??Ugye jól értelmezem h a buszos utazásoknál a buszköltség is benne van az árban?? pl: Neos Marmarasba 34.900,- Ft az út 09.08-tól és nem jön még erre rá a 24.000,- Ft útiköltség?? Előre is köszi a segítséget!! Anett
Grand Kata Dátum: 2009-06-03 22:19:52
Gillich Anett írta ekkor: 2009-06-03 18:21:58
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni??Ugye jól értelmezem h a buszos utazásoknál a buszköltség is benne van az árban?? pl: Neos Marmarasba 34.900,- Ft az út 09.08-tól és nem jön még erre rá a 24.000,- Ft útiköltség?? Előre is köszi a segítséget!! Anett
Szia Anett! Akkor találkozunk szeptemberben???? smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-03 22:18:31
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-03 10:43:47
Én a Mavro dafnit szeretem. Alig várom,hogy hozzunk belőle.
Az sem rossz, csak nagyon édes smile smile
Gillich Anett Dátum: 2009-06-03 19:43:09
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-03 19:07:51
Kedves Anett! Az ár buszköltséggel együtt van/ fő. Üdv:Gyöngyi
Köszönöm szépen a segítséged Gyöngyi!!!Ennek nagyon örülök smile smile smile
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-03 19:07:51
Kedves Anett! Az ár buszköltséggel együtt van/ fő. Üdv:Gyöngyi