(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Gillich Anett Dátum: 2009-06-03 18:21:58
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni??Ugye jól értelmezem h a buszos utazásoknál a buszköltség is benne van az árban?? pl: Neos Marmarasba 34.900,- Ft az út 09.08-tól és nem jön még erre rá a 24.000,- Ft útiköltség?? Előre is köszi a segítséget!! Anett
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-03 10:43:47
Én a Mavro dafnit szeretem. Alig várom,hogy hozzunk belőle.
Grand Kata Dátum: 2009-06-03 10:11:28
Farkas Nikolett írta ekkor: 2009-06-02 20:38:35
Óhhh..Apelia, Apelia, Apelia..hmm..oreo kraszi smile
smile Nikikám! Már palackozzák smile mire megérkeztek biztosan ideér! smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2009-06-02 20:40:00
Farkas lányok Debrecenből:)
Farkas Nikolett Dátum: 2009-06-02 20:39:21
Hol vagy már Apelia? smile