(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2009-06-02 20:38:35
Óhhh..Apelia, Apelia, Apelia..hmm..oreo kraszi smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-02 10:37:03
Milner Angéla írta ekkor: 2009-06-02 10:25:10
Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek. smile Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Grand Kata Dátum: 2009-06-02 10:36:53
Milner Angéla írta ekkor: 2009-06-02 10:25:10
Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek. smile Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Szia Angéla! smile Ma is őrzöm a mézesbábukat otthon. Biztos vagyok benne, hogy nagy élmény lesz az olasz út. Én már végigjártam. Kívánom, hogy érezzétek magatokat pompásan. Az üzenetet átadom Juditnak. Köszönöm a leveled. Kívánok nektek élményekben gazdag üdülést. A legközelebbi viszontlátásig szeretettel gondolok Rátok: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-02 10:34:08
Milner Angéla írta ekkor: 2009-06-02 10:25:10
Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek. smile Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Milner Angéla Dátum: 2009-06-02 10:25:10
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-01 09:21:53
Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek. smile Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))