Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Ma is őrzöm a mézesbábukat otthon. Biztos vagyok benne, hogy nagy élmény lesz az olasz út. Én már végigjártam.
Kívánom, hogy érezzétek magatokat pompásan.
Az üzenetet átadom Juditnak.
Köszönöm a leveled.
Kívánok nektek élményekben gazdag üdülést.
A legközelebbi viszontlátásig szeretettel gondolok Rátok: Kata
Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))