(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Milner Angéla Dátum: 2009-06-02 09:13:53
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-01 09:21:53
Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek. smile Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Milner Angéla Dátum: 2009-06-02 09:13:11
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-01 09:21:53
Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek. smile Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))
Grand Kata Dátum: 2009-06-01 09:21:53
Nagyné Harsányi Szidónia írta ekkor: 2009-06-01 08:11:36
Szia Kata! Itt most 6 fok van! Nem úgy mint múlt héten Marmarason! Ott legalább most is melegebb van! Köszönöm mégegyszer minden segítségedet, és a hozzáállásodat a vendégeidhez:-)) Remélem még találkozunk!! Puszi: Szidi és Dávid
Grand Kata Dátum: 2009-06-01 09:21:14
Nagyné Harsányi Szidónia írta ekkor: 2009-06-01 08:11:36
Szia Kata! Itt most 6 fok van! Nem úgy mint múlt héten Marmarason! Ott legalább most is melegebb van! Köszönöm mégegyszer minden segítségedet, és a hozzáállásodat a vendégeidhez:-)) Remélem még találkozunk!! Puszi: Szidi és Dávid
Kedves Szidónia és Dávid, valamint ismeretlenül a Többiek! smile Itt most is jó idő van, reggel 20 fok, délután 28-30. Néha felhősödik, de ragyogóan lehet strandolni és napozni is. Nagyon kedves emberkéket ismertem meg bennetek. Várom, hogy a család többi tagjával is találkozhassak. Köszönöm kedves szavaid. Jó egészséget, és boldogságot kívánok Nektek! Szeretettel:Kata smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-01 09:18:18
Földi Tünde írta ekkor: 2009-05-31 19:05:56
Szia Kata! Azt szeretném kérdezni,hogy Marmarason mikor van piac és merre található.Előre is köszi a választ. Tünde
Szia Tündi! Piac csütörtökönként van és közvetlen az apartmanunk alatti sétányon smile Szia Kata