Szia Kata! Irigykedve olvasom, hogy milyen jó az idő, strandolnak a vendégek meg minden.... Idén nem megyünk hozzád, de nem lettünk hűtlenek a Grandhoz, Olaszországot néztük ki, 12-én indulunk. Ha úgy sikerül, mint tavalyelőtt a neos maramarasi utunk, akkor nagyon elégedett leszek.

Kérlek, ha eszedbe jut add át a II. emelet 24-ben Nagy Józsefné Jutkának, hogy megkaptam az e-mailjét, válaszolni már nem tudtam, de nagyon-nagyon jó nyaralást kívánok nekik!!! Neked pedig sok kedves vendéget és problémamentes nyarat!! Sok szeretettel: Angéla (a mézesbábos:-))