(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Nagyné Harsányi Szidónia Dátum: 2009-06-01 08:11:36
Szia Kata! Itt most 6 fok van! Nem úgy mint múlt héten Marmarason! Ott legalább most is melegebb van! Köszönöm mégegyszer minden segítségedet, és a hozzáállásodat a vendégeidhez:-)) Remélem még találkozunk!! Puszi: Szidi és Dávid
Földi Tünde Dátum: 2009-05-31 19:05:56
Szia Kata! Azt szeretném kérdezni,hogy Marmarason mikor van piac és merre található.Előre is köszi a választ. Tünde
Grand Kata Dátum: 2009-05-31 13:19:34
Ditka írta ekkor: 2009-05-30 14:08:16
Kedves Kata! Köszönöm az információt! Igazán megnyugtattál, mert már kezdtem komolyan aggódni. Attila neked is!!!!!!!!! Mindenkinek szép hétvégét kivánok! Judit
smile Szívesen! Nem mindíg mondanak igazat az időjósok! smile smile Én is mindenkinek jó pihenést kívánok a hosszú hétvégér. A jövőheti csapatom pedig csomagoljon!!! Sziasztok Kata smile
Ditka Dátum: 2009-05-30 14:08:16
Kedves Kata! Köszönöm az információt! Igazán megnyugtattál, mert már kezdtem komolyan aggódni. Attila neked is!!!!!!!!! Mindenkinek szép hétvégét kivánok! Judit
Grand Kata Dátum: 2009-05-30 12:40:49
Berki Attila írta ekkor: 2009-05-30 10:36:14
Még a jövő héten fagyni fog Görögben na de Júni 15-től jön a kánikula mire mi is indulunk. Szép napot!