(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-05-30 12:39:47
Berki Attila írta ekkor: 2009-05-30 10:36:14
Még a jövő héten fagyni fog Görögben na de Júni 15-től jön a kánikula mire mi is indulunk. Szép napot!
Attila! Te ki rosszaság!!! smile
Grand Kata Dátum: 2009-05-30 12:39:04
magoeva írta ekkor: 2009-05-29 22:33:13
Kedves Kata! Még márciusban töltöttem le azt az oldalt: http://www.accuweather.com elég sűrűn nézem Marmaras időjárását, de csak Nagy Józsefné Judit kérdése juttatta eszembe, hogy ha van időd, nézz rá légyszíves,mennyire megbízható a 15 napos előrejelzésük! A mai napra esőt, éjszakára szelet, felhős, esős időt ír kb 18 fokkal. Holnap napközben eleinte esős, felhős, de délután felszakadozik, napos, vasárnapra pedig szép napsütéses időt ír. Mennyire hiteles? Kellemes hétvégét, puszi! Éva
Szia Évi! smile Azt hiszem már meg is válaszoltam. Köszi az infót Neked is és Attilának is. Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2009-05-30 12:35:06
Ditka írta ekkor: 2009-05-29 17:39:54
Kedves Kata! Milyen az idő Marmarason? Nálunk igen csak lehült. Hétfőn indulunk. Hogy csomagoljak? Nagyon várom a válaszod! A mielőbbi találkozásig üdvözöllek: Judit
Szia Judit. Az időjósok nem hazudnak.... Tegnap éjjel eső, villámlás dörgés 19 fokka. Ma délig enyhén felhős volt, most süt a nap, mindenki fürdik és napozik - persze engem kivéve, mert én itt vagyok smile , - árnyékban 28 fok van. Lehülés nem várható Üdv.: Kata smile smile
Berki Attila Dátum: 2009-05-30 10:36:14
magoeva írta ekkor: 2009-05-29 22:33:13
Kedves Kata! Még márciusban töltöttem le azt az oldalt: http://www.accuweather.com elég sűrűn nézem Marmaras időjárását, de csak Nagy Józsefné Judit kérdése juttatta eszembe, hogy ha van időd, nézz rá légyszíves,mennyire megbízható a 15 napos előrejelzésük! A mai napra esőt, éjszakára szelet, felhős, esős időt ír kb 18 fokkal. Holnap napközben eleinte esős, felhős, de délután felszakadozik, napos, vasárnapra pedig szép napsütéses időt ír. Mennyire hiteles? Kellemes hétvégét, puszi! Éva
Még a jövő héten fagyni fog Görögben na de Júni 15-től jön a kánikula mire mi is indulunk. Szép napot!
Berki Attila Dátum: 2009-05-30 10:30:52
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-30 09:16:44
smile smile smile
http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=16&gid=734939 Ez megbízható, igaz csak 7 napos de pontos időjárást jelez. Üdv.