Kedves Feri!
Gyorsan és sikeresen haza értünk:)
Köszönjük a türelmedet és segítő készségedet! Felejthetetlen nyaralásban
volt részünk és ehhez Te és Brigi is, nagy részben hozzájárultatok!!!
Semmiben nem csalódtunk és Marmaras azoknak a helyeknek az egyike, ahova biztosan visszatérünk még…
Addig is meleg szívvel fogunk Titeket ajánlani minden ismerősünknek:)
További szép nyarat, jó munkát Nektek!!!
Ui. Kristófot is üdvözöljük!
Üdvözlettel: Nagy Éva és Sebestyén Tibor (’vega pár’)

Köszönöm a kedves szavaitokat

és ez egy kicsit skizoid érzés is mert tegnapelőtt még a szomszéd asztalnál ültetek és beszélgettünk, most meg itt a fórumon...na ez ilyen..ahogy a buszon is mondtam, vendégekként érkeztek, és már már barátként búcsúzkodunk, és komolyan mondom hogy ez az amiért érdemes itt dolgozni, látni hogy kisimult arccal, barnán, és mosolyogva indultok haza , tele élménnyel...Örülök hogy megismertelek benneteket ! Várunk vissza

én Brigi, Kristóf meg a Görögök

Találkozunk !