(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Oláh Sándor Dátum: 2013-07-10 09:30:37
Kedves Feri! Érdeklődni szetetnék,hogy autó bérlési lehetődég van-e Neos Marmarasban. Üdv. Sanyi
Légrádi Éva Dátum: 2013-07-08 19:04:09
írta ekkor: 2013-07-07 19:20:14
Kedves Éva, az hogy az Athene háznak igazi rajongó tábora van, magáért beszél, csodás kilátás nyílik a tengerre és az alsó szint kivételével ( d szint ) minden szobából látszik a tenger ! A felszereltséggel kapcsolatban pontos leírást talál itt a Grand Tours honlapján . A takarítás , a tisztaság úgy jellemezhető hogy rendben van, panasz erre különösképpen nem volt, a ház feltárt hiányosságait pedig folyamatosan rendezzük ( szúnyogháló, kiégett villany stb..) A központ kb 10 perc séta, a kirándulások, ha buszos a közeli Poltis apartmantól ( 5 perc ) a hajós kirándulások a kikötőből indulnak ( 10 perc ) Marmarason minden út lejtős emelkedős, itt is smile azzal fitté válik itt az ember ! Amiért én szeretem,az hogy igazi görögös atmoszférája van a városkának, hiszen nem csak a turisták lakják, állandó görög lakossága van, iskolája temploma, rengeteg üzlet, taverna, bár. Élő, nyüzsgő település, csodás panorámával, szép tiszta vizű strandokkal, fantasztikus fakultatív programokkal. Sithonia egyszerűen csodaszép, és Mamaras ezen a szép félszigeten egy kis gyöngyszem. Várjuk szeretettel ! smile
Kedves Feri! Köszi a gyors és mindenre kiterjedő választ. smile Még egy kérdésem lenne: Melyik fajta utas és balesetbiztosítást érdemes megkötni, az ottani orvos(ok) melyiket fogadják el szívesebben? (ATLASZ, POSTA, egyéb) Köszi a választ, Éva
Dátum: 2013-07-07 19:20:14
Légrádi Éva írta ekkor: 2013-07-07 11:15:58
Kedves Feri és Fórumozók! Szeretnék érdeklődni az ATHÉNE Apartmanról kinek milyen véleménye van. Jó és rossz egyaránt érdekel. Pl. felszereltség, tisztaság, milyen távolságra van a központ, mennyire meredek az apartmanhoz vezető út, boltoktól, éttermektől milyen távolságra fekszik? A fakultatív kirándulások általában honnan szoktak indulni és ez az indulási hely milyen messze van az ATHÉNE Apartmantól? Egyéb tapasztalatot, érdekességet a városról, a kirándulásokról vagy bármiről szívesen olvasnék. smile Válaszokat előre is megköszönöm! Üdv.Éva
Kedves Éva, az hogy az Athene háznak igazi rajongó tábora van, magáért beszél, csodás kilátás nyílik a tengerre és az alsó szint kivételével ( d szint ) minden szobából látszik a tenger ! A felszereltséggel kapcsolatban pontos leírást talál itt a Grand Tours honlapján . A takarítás , a tisztaság úgy jellemezhető hogy rendben van, panasz erre különösképpen nem volt, a ház feltárt hiányosságait pedig folyamatosan rendezzük ( szúnyogháló, kiégett villany stb..) A központ kb 10 perc séta, a kirándulások, ha buszos a közeli Poltis apartmantól ( 5 perc ) a hajós kirándulások a kikötőből indulnak ( 10 perc ) Marmarason minden út lejtős emelkedős, itt is smile azzal fitté válik itt az ember ! Amiért én szeretem,az hogy igazi görögös atmoszférája van a városkának, hiszen nem csak a turisták lakják, állandó görög lakossága van, iskolája temploma, rengeteg üzlet, taverna, bár. Élő, nyüzsgő település, csodás panorámával, szép tiszta vizű strandokkal, fantasztikus fakultatív programokkal. Sithonia egyszerűen csodaszép, és Mamaras ezen a szép félszigeten egy kis gyöngyszem. Várjuk szeretettel ! smile
Légrádi Éva Dátum: 2013-07-07 11:15:58
Kedves Feri és Fórumozók! Szeretnék érdeklődni az ATHÉNE Apartmanról kinek milyen véleménye van. Jó és rossz egyaránt érdekel. Pl. felszereltség, tisztaság, milyen távolságra van a központ, mennyire meredek az apartmanhoz vezető út, boltoktól, éttermektől milyen távolságra fekszik? A fakultatív kirándulások általában honnan szoktak indulni és ez az indulási hely milyen messze van az ATHÉNE Apartmantól? Egyéb tapasztalatot, érdekességet a városról, a kirándulásokról vagy bármiről szívesen olvasnék. smile Válaszokat előre is megköszönöm! Üdv.Éva
Dátum: 2013-07-07 10:13:47
Ignath Antalné írta ekkor: 2013-07-07 09:09:09
Tisztelt Grand Feri! Férjemmel már 5 évvel ezelőtt szeptember közepén voltunk az Athéne Apartmanházban, most tervezzük, hogy szezon végén újra visszamegyünk. Kérdésem lenne, hogy tapasztalatod szerint milyen az időjárás , az nem kérdés hogy a víz tökéletes! Mi találtunk nagyon klasz programokat akkor is, ha egy-egy esős nap becsúszott! Kirándultunk olajfás ligeteken keresztül esernyővel a kezünkben, a közeli néhány kilométerre lévő kis faluba, talán Potamonas ! Szuper volt, felejthetetlen a látvány, a levegő, a társaság ! Szép nyarat és sok-sok vendéget kívánok! Üdv. Ignáthné Kati
Kedves Kati, Örülök hogy szép emlékeik vannak Marmarasról, és hogy visszatérnek ! Ahogy megfigyeltük, valóban szeptemberben elő elő fordulhat egy egy borongósabb pár nap, de ahogy ön is meséli ilyenkor sem kell unatkozni, fel lehet találni magunkat, hiszen ez a környék rengeteg szépséggel várja látogatóit. A kis falu amelyet említ, Parthenonas, valóban nagyon szép, nekem is a kedvenceim közé tartozik, a Sithónia túra keretén belül el is látogatunk ide minden héten smile Várom önöket szeretettel, Feri