Kedves Feri!
Sikeresen haza értünk a Neos Marmaros-i nyaralásunkról! Köszönjük a kedvességeteket és segítőkészségeteket, amit tanúsítottatok a kedves Pároddal ez alatt az egy hét alatt. Remélem jobban van a torkod:)
Üdvözlettel: A Nagy Család:)
Kedves Marika, most tessék rendesen zavarban vagyok

nem is kérdés hogy örömmel és szívesen tettem - tettük amit tettünk, és természetesen nagyon örülök a kedves szavaitoknak. Rendben megérkeztetek tehát ez a lényeg, és hogy jól éreztétek magatokat. A torkom már jobb, köszönöm

Szép napot nektek, remélem találkozunk még ! A Politis 1 csapata !