(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-07-10 17:54:27
Nagy Mária írta ekkor: 2013-07-10 15:36:00
Kedves Feri! Sikeresen haza értünk a Neos Marmaros-i nyaralásunkról! Köszönjük a kedvességeteket és segítőkészségeteket, amit tanúsítottatok a kedves Pároddal ez alatt az egy hét alatt. Remélem jobban van a torkod:) Üdvözlettel: A Nagy Család:)
Kedves Marika, most tessék rendesen zavarban vagyok smile nem is kérdés hogy örömmel és szívesen tettem - tettük amit tettünk, és természetesen nagyon örülök a kedves szavaitoknak. Rendben megérkeztetek tehát ez a lényeg, és hogy jól éreztétek magatokat. A torkom már jobb, köszönöm smile Szép napot nektek, remélem találkozunk még ! A Politis 1 csapata !
Dátum: 2013-07-10 17:46:37
Oláh Sándor írta ekkor: 2013-07-10 09:30:37
Kedves Feri! Érdeklődni szetetnék,hogy autó bérlési lehetődég van-e Neos Marmarasban. Üdv. Sanyi
Kedves Sanyi, van igen, egy napra teljes körű biztosítással 45 euro, na persze egy ilyen kisebb autócska.. smile Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2013-07-10 17:45:36
Oláh Sándor írta ekkor: 2013-07-10 09:30:37
Kedves Feri! Érdeklődni szetetnék,hogy autó bérlési lehetődég van-e Neos Marmarasban. Üdv. Sanyi
Kedves Sanyi, van igen, egy napra teljes körű biztosítással 45 euro, na persze egy ilyen kisebb autócska.. smile Üdvözlettel, Feri
Nagy Éva Dátum: 2013-07-10 16:24:15
Kedves Feri! Gyorsan és sikeresen haza értünk:) Köszönjük a türelmedet és segítő készségedet! Felejthetetlen nyaralásban volt részünk és ehhez Te és Brigi is, nagy részben hozzájárultatok!!! Semmiben nem csalódtunk és Marmaras azoknak a helyeknek az egyike, ahova biztosan visszatérünk még… Addig is meleg szívvel fogunk Titeket ajánlani minden ismerősünknek:) További szép nyarat, jó munkát Nektek!!! Ui. Kristófot is üdvözöljük! Üdvözlettel: Nagy Éva és Sebestyén Tibor (’vega pár’)
Nagy Mária Dátum: 2013-07-10 15:36:00
Kedves Feri! Sikeresen haza értünk a Neos Marmaros-i nyaralásunkról! Köszönjük a kedvességeteket és segítőkészségeteket, amit tanúsítottatok a kedves Pároddal ez alatt az egy hét alatt. Remélem jobban van a torkod:) Üdvözlettel: A Nagy Család:)