(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-07-07 10:01:04
Kis-Vén Blanka írta ekkor: 2013-07-05 15:08:58
Sziasztok! Tudja valaki hogy Neos Marmarason van vizisportokra lehetősèg? Ilyenre gondolok hogy banàn stb... :D
Kedves Blanka, Marmarason közvetlenül nincs, valószínű a kikötő miatt, és hogy óvják a víz minőségét, viszont a Toroneos kiránduláson lesz lehetőség a Paliuri beach-en ! Ezen túl Marmarashoz viszonylag közel, például a Lagomandra beachen van vizisport lehetőség , kb. 15 kilométerre északra. Üdvözlettel, Feri.
Ignath Antalné Dátum: 2013-07-07 09:09:09
Tisztelt Grand Feri! Férjemmel már 5 évvel ezelőtt szeptember közepén voltunk az Athéne Apartmanházban, most tervezzük, hogy szezon végén újra visszamegyünk. Kérdésem lenne, hogy tapasztalatod szerint milyen az időjárás , az nem kérdés hogy a víz tökéletes! Mi találtunk nagyon klasz programokat akkor is, ha egy-egy esős nap becsúszott! Kirándultunk olajfás ligeteken keresztül esernyővel a kezünkben, a közeli néhány kilométerre lévő kis faluba, talán Potamonas ! Szuper volt, felejthetetlen a látvány, a levegő, a társaság ! Szép nyarat és sok-sok vendéget kívánok! Üdv. Ignáthné Kati
Kis-Vén Blanka Dátum: 2013-07-05 15:08:58
Sziasztok! Tudja valaki hogy Neos Marmarason van vizisportokra lehetősèg? Ilyenre gondolok hogy banàn stb... :D
Dátum: 2013-07-03 12:11:31
Francziszti László írta ekkor: 2013-07-02 20:25:03
Kedves Feri! Egy kérdésünk lenne. A Google Maps-en láttuk, hogy Neos Marmaras-nál jelez egy hajózási útvonalat Skiathos-hoz. Rákerestünk és ezt találtuk: "Flying Dolphins (hydrofoils) Only in summer, Flying Dolphins are linking Neos Marmaras to Pefkochori, to Porto Carras, to Thessaly and to the Sporades Islands (Alonissos, Skiathos, Skopelos)." (A webcím, ahol találtuk http://www.greeka.com/macedonia/halkidiki/greece/halkidiki-ferries.htm) Létezik-e a hajójárat? Tudsz-e ilyen lehetőségről? Előre is köszönjük válaszodat! Szia: Magdi&Laci
Kedves Magdi, Laci, A google maps információi nem mindig napra készek, én azt javasolnám hogy mikor megérkeznek együtt utánajárunk a dolognak. Egy biztos a napokban láttam egy ( éppen akkor nem nyitva tartó ) irodát ahol ilyen lehetőségeket hirdettek. Tehát elméletileg a lehetőség adott, és ahogy ígértem együtt felderítjük ! De a napokban ettől függetlenül megkeresem őket, és ami megtudok itt megírom...üdvözlettel, Feri
Dátum: 2013-07-03 12:01:14
Osemeke Szilvia írta ekkor: 2013-06-29 21:21:55
Kedves Feri,azt szeretném megkérdezni,hogy a klíma távirányítóját beteszik a szobába,vagy vkitől külön kérni kell majd? :)
Kedves Szilvia, A klíma távirányító a szobában lesz , csak egy kattintás a hűvös szoba smile , Üdvözlettel, Feri