(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Francziszti László Dátum: 2013-07-02 20:25:03
Kedves Feri! Egy kérdésünk lenne. A Google Maps-en láttuk, hogy Neos Marmaras-nál jelez egy hajózási útvonalat Skiathos-hoz. Rákerestünk és ezt találtuk: "Flying Dolphins (hydrofoils) Only in summer, Flying Dolphins are linking Neos Marmaras to Pefkochori, to Porto Carras, to Thessaly and to the Sporades Islands (Alonissos, Skiathos, Skopelos)." (A webcím, ahol találtuk http://www.greeka.com/macedonia/halkidiki/greece/halkidiki-ferries.htm) Létezik-e a hajójárat? Tudsz-e ilyen lehetőségről? Előre is köszönjük válaszodat! Szia: Magdi&Laci
Pálóczi Ágnes Dátum: 2013-07-01 21:34:24
Kedves Fórumozók! Akik már hazajöttek vagy most mennek, esetleg még augusztus előtt nyaralnak Marmarason írjanak már rövid beszámolót. Olvasnék saját privát véleményeket a látni valókról, a partról, a helyi piacról, időjárásról, árakról, és személyes tapasztalatokról.Mindenkinek előre is köszönöm.Ígérem én is írok majd pár sort.De mi csak 08.13 -án érkezünk. Mindenkinek kellemes nyaralást kívánok üdvözlettel P.Ági
Tóthné Kiss Erzsébet Dátum: 2013-06-30 23:59:06
írta ekkor: 2013-06-22 18:48:08
Kedves Erzsike, lépésről lépésre számoljuk fel a jelzett hiányosságokat, a szúnyoghálók " ügye" is terítéken van épp. A felső szinteken voltak cserék és javítások, a napokban megnézem a biztonság kedvéért az A- ös szobában most mi a helyzet. Mire érkeznek nem lesz lyuk biztosan ! smile Üdvözlettel, Feri.
Kedves Feri! Előre is köszönöm. Már nagyon várjuk az utazást! :) Üdvözlettel: Erzsike
Osemeke Szilvia Dátum: 2013-06-29 21:21:55
Kedves Feri,azt szeretném megkérdezni,hogy a klíma távirányítóját beteszik a szobába,vagy vkitől külön kérni kell majd? :)
Osemeke Szilvia Dátum: 2013-06-27 19:48:57
juhujjjjjj :D-már csak 3 nap és indulunk a CSODÁS MARMARASRA! :) Nagyon-nagyon várjuk már,remélem jó lesz a társaság,sokat fogunk tudni beszélgetni :) Örülök, hogy jó az időjárás,mert itthon tegnap meg lehetett fagyni szó szerint :/ MINDENKINEK JÓ KÉSZÜLŐDÉST KÍVÁNUNK! :) Szilvia smile