Sziasztok! :)
Szeretnék kérni néhány friss infót autóval utazóknak. Pár dolognak utána tudtam nézni a neten, de az nem volt egyértelmű, hogy Szerbiában, Macedoniában tudok-e euroval tankolni és milyen kutakon, vagy mindenképpen kell dinárt váltanom. Azt látom, hogy az útdíjakat fizethetem euro-ban, max. lehúznak egy kicsit a kapuknál. :) Köszi :)
Szia Jolán! Autós út ügyben, javasolnám, a Hellasz autós fórumát. Eléggé pörög, folyamatosan jönnek az friss infók. Pár oldal visszaolvasással, vagy kérdezéssel mindenre választ találsz.

http://www.hellasz.hu/forum/viewtopic.php?p=205142#205142