(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-06-27 12:41:23
Nagy Mária írta ekkor: 2013-06-26 17:01:40
Köszönöm a választ Feri!:) Igen, már kevesebb mint egy hét:) Görögországban már voltunk egy párszor, de Neos Marmarason konkrétan még nem...Remélem tényleg olyan szép, mint a képeken:) Az út kb.mennyi busszal?Eddig csak Asprovalta-n voltunk, az olyan 20-22óra volt:)Milyen az idő kint?:)Szép Napot!:)
Kedves Mária, a képek nem is tudják visszaadni milyen szép! Csodás kirándulásaink vannak a félszigetet megismerni, lenyűgözőek a Sithonia félsziget természeti adottságai. Nem tudom melyik városban szállnak fel, de ide Marmarasra reggel 9 és 11 között érkeztek meg busszal a vendégek. Az idő kiváló, meleg van és süt a nap smile Üdvözlettel, Feri
Nagy Mária Dátum: 2013-06-26 17:01:40
Köszönöm a választ Feri!:) Igen, már kevesebb mint egy hét:) Görögországban már voltunk egy párszor, de Neos Marmarason konkrétan még nem...Remélem tényleg olyan szép, mint a képeken:) Az út kb.mennyi busszal?Eddig csak Asprovalta-n voltunk, az olyan 20-22óra volt:)Milyen az idő kint?:)Szép Napot!:)
Dátum: 2013-06-26 15:02:10
Nagy Mária írta ekkor: 2013-06-26 10:47:31
Kedves Feri! Mi július 01.-n megyünk Neos Marmarasra:), és azt szeretném megkérdezni, hogy lesz lehetőség banki készpénzfelvételre? Köszi!:) Nagy Mária
Kedves Mária, van Marmarason bank is, és bankautomata is. Elméletileg nem lehet akadálya a banki készpénzfelvételnek... Már kevesebb mint egy hét :-) Várom önöket szeretettel ! Feri
Nagy Mária Dátum: 2013-06-26 10:47:31
Kedves Feri! Mi július 01.-n megyünk Neos Marmarasra:), és azt szeretném megkérdezni, hogy lesz lehetőség banki készpénzfelvételre? Köszi!:) Nagy Mária
Telek Attiláné Dátum: 2013-06-25 14:15:33
András Jolán írta ekkor: 2013-06-24 10:24:34
Sziasztok! :) Szeretnék kérni néhány friss infót autóval utazóknak. Pár dolognak utána tudtam nézni a neten, de az nem volt egyértelmű, hogy Szerbiában, Macedoniában tudok-e euroval tankolni és milyen kutakon, vagy mindenképpen kell dinárt váltanom. Azt látom, hogy az útdíjakat fizethetem euro-ban, max. lehúznak egy kicsit a kapuknál. :) Köszi :)
Szia Jolán! Autós út ügyben, javasolnám, a Hellasz autós fórumát. Eléggé pörög, folyamatosan jönnek az friss infók. Pár oldal visszaolvasással, vagy kérdezéssel mindenre választ találsz. smile http://www.hellasz.hu/forum/viewtopic.php?p=205142#205142