Kedves Feri! Szeretném megkérdezni, hogy Athéne A5-ben a szúnyogháló meg lett-e már javítva, Már tavalyelőtt is lyukas volt, tavaly meg még inkább. :( Ha nincs, tudsz-e ebben közbenjárni?Július 30-aug. 13. között leszünk ott. :) :) :) Válaszodat előre is köszönöm!
Kedves Erzsike, lépésről lépésre számoljuk fel a jelzett hiányosságokat, a szúnyoghálók " ügye" is terítéken van épp. A felső szinteken voltak cserék és javítások, a napokban megnézem a biztonság kedvéért az A- ös szobában most mi a helyzet. Mire érkeznek nem lesz lyuk biztosan !

Üdvözlettel, Feri.