Szia Roland! Mi minden évben kocsival megyünk, idén is így tervezzünk ( '97es évjárat 1.9 TDi VW Passat ). Augusztus első hetében mennénk, Szofi akkor lesz 10,5 hónapos, mi már utaztunk vele, igaz hogy repülőn, de a vártnál sokkal de sokkal jobban bírta az utat és az ezzel járó dolgokat. Úgyhogy optimistán vágunk neki az útnak, remélem minden rendben lesz. Ha nem anyagi gondok miatt nem mentek idén, hanem mert úgy gondoljátok, a babátok még pici, én azt javaslom, hogy próbáljátok meg, hacsak pár napra is valahova, hogy "szokja" a dolgokat. Persze babafüggő hogy melyik pici hogy bírja az utat, a klímaváltozást, az új ingereket, ezt előre nem lehet megjósolni. Ha szeretnétek, ( és adsz egy email címet ) beszámolunk majd a nyaralásról ill. a tapasztalatokról, ha hazajöttünk :)
Sziasztok!Köszi a választ,persze hogy szeretnénk,szívesen olvasom a beszámolókat,tapasztalatokat.
[email protected] ide nyugodtan küldhetsz majd ha gondolod

Idén sajna anyagi gondok miatt is,meg az autónkat(Fiat Bravo)szeretnénk lecserélni valami nagy kombira hogy tényleg legyen hely benne mindennek!