(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-06-17 17:02:14
László írta ekkor: 2013-06-17 12:51:27
Kedves Ferenc! Sikerült megtudnom, hogy lehetséges a kerékpár bérlése. Esetleg meg tudná mondani, hogy milyen kölcsönzési díjak vannak és hogy milyen a környéken a terep. Mennyire nehéz a biciklizés. Üdv: László
Kedves László, 13 euro egy napra a kerékpár, 3 napra 30 euro, egy hétre 60 euro, szeretném viszont jelezni, hogy csakis igen jó kondícióval és kiváló kerékpáros tudással merem ajánlani ezt a " kalandot" mert Marmaras dombokra épült, komoly emelkedőkkel, lejtőkkel, kanyargós utcákkal. Mikor megérkezik ön is látni fogja miről beszélek, tehát e lehetőség adott, de csak profiknak..:-) !!! Üdvözlettel, Feri
Schultz-Nádudvari Eleni Dátum: 2013-06-17 15:22:04
Szia Feri! Szeretném megkérdezni, hogy a Mousses ap. szobái mennyire tágasak ? 10 hónapos babával mennénk, és neki szeretném tudni, hogy mennyi hely van kb kúszni mászni :) Maga az ap. ház mennyire van zajos helyen ? ( tavaly is Marmarason voltunk az Athene-ben, de nem emlékszem, hogy pontosan hova esik a Mousses..) Előre is köszi Eleni
László Dátum: 2013-06-17 12:51:27
Kedves Ferenc! Sikerült megtudnom, hogy lehetséges a kerékpár bérlése. Esetleg meg tudná mondani, hogy milyen kölcsönzési díjak vannak és hogy milyen a környéken a terep. Mennyire nehéz a biciklizés. Üdv: László
Dátum: 2013-06-17 11:50:29
írta ekkor: 2013-06-16 21:52:06
Tisztelt Ferenc!Amire odaérünk biztosan kinyit smile !Válaszod köszönöm!Augusztusban találkozunk!Peti
Nagyon szívesen Péter ! Várlak benneteket szeretettel ! smile Feri
Dátum: 2013-06-16 21:52:06
írta ekkor: 2013-06-16 17:24:43
Kedves Péter, legjobb tudomásom szerint egy napra az autó teljes körű biztosítással 40-45 euro / nap. Egy hétre 250-260-euróval lehet számolni. Amikor megérkeznek segítek ezt pontosítani, az a helyzet hogy az a kölcsönző ami eddig nyitva tartott, napok óta nem nyit ki. Ezért nem tudok rákérdezni, de az árak amit írtam megközelítőleg pontosak. Üdvözlettel, Feri
Tisztelt Ferenc!Amire odaérünk biztosan kinyit smile !Válaszod köszönöm!Augusztusban találkozunk!Peti