Kedves Edina, Mi - én azon vagyunk hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen..:-) A hajókirándulás jó választás, épp tegnap látogattam meg a hajót és a legénységet, készülődnek már a nyárra ! A konyha felszereltsége a következő : mikrohullámú sütő, tányér és evőeszköz, kávés-pohár, ivópohár az ágyak számának megfelelően, valamint nagylábas, serpenyő, tejforraló edény, tésztaszűrő, merőkanál, vágódeszka. A takarítás a hazatérő vendégek után történik váltásnapon, mikor elhagyják a szállást, azaz reggel 9 órától. Ennek megfelelően a szobák legkésőbb 14.00-ig átadásra kerülnek, de ez tényleg az az időpont ami a "legeslegkésőbbi". Ennél többnyire hamarabb készen vannak a szállás takarításával. Törölköző tényleg van..:-) - bár hozzá tenném törölközőből sosem elég a tengerparton főleg ha gyerkőc is van..:-) , tehát érdemes azért sajáttal is készülni. Az üres szoba kérdése : abban az esetben ha a busz érkezésekor ami menetrend szerint déli 12 óra, kész vannak a takarítással, igen, kész a szoba azaz "üres". ( az érkezés kicsit változhat a forgalom és a határátlépések függvényében ) Ettől függetlenül még értelemszerűen az első turnus esetében üresek a szobák, illetve szezon közben ha esetleg az előző turnus alatt nem voltak benne vendégek. Szeretném jelezni hogy az érkező és a hazainduló vendégeknek is megpróbáljuk a legelfogadhatóbb körülményeket biztosítani a várakozás idejére,tehát lehetőség szerint rendelkezésükre áll toalett és csomagszoba. Kedves Edina, remélem minden rendben lesz, és kellemes élménydús nyaralásban lesz részük..:-) ! Üdvözlettel, Feri
Kedves Feri!Már vágjuk a centist az utazásig, nagyon várjuk.Köszönöm válaszait:)
Edina!