Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy aki volt már Görögországban 2010 óta, milyen tapasztalata van a szerb és macedón határőrökkel kapcsolatban? Elfogadják az új típusú személy igazolványt? Több helyen olvasom, hogy nem árt az útlevél. De ha nem muszály, nem csináltatnék. A szállással kapcsolatan pedig azt szeretném kérdezni, hogy a Politis-ról mi a véleményetek? Van kávéfőző vagy vízforraló a szobákban? Illetve Neos Marmaroson van valamilyen szupermarket a közelben? Köszönöm!
Kedves Nikolett, Minden további nélkül lehet utazni a "új típusú" tehát plasztik személyi igazolvánnyal is.
Nem tudom egyénileg avagy busszal érkezik, ha autóval jönnek különösen figyelni kell hogy a gépjármű papírjai rendben legyenek, illetve a sofőrnek legyen nemzetközi jogosítványa,.ennek mindenképpen járjanak utána ! A Macedónok problémázhatnak elsősorban, de egyre kevésbé jellemző.....
A Politis ház nagyon szép, én is itt lakom. Tejforraló edényke van...kávéfőző nincs.
Rengeteg kisebb bolt van a közelben, zöldséges, pék, van nagyáruház is - Arvanatidis - ide azért szükséges egy kis séta...
Üdvözlettel,
Feri