Ez a hozzászólás nem válasz senkinek, csak már régóta nyomaszt hogy nem fejeztem ki köszönetemet.
Feleségemmel 2012-ben foglaltunk szállást Marmarasba, de a tavasszal érkező "bizonytalan-gazdaság, stb." hirektől megijedve visszamondtuk. De természetesen semmi probléma nem adódott, igy útrakeltünk ugyanoda, de már újrafoglalás nélkül. Megtaláltuk a Politis apartmanházat, és PATRICIA szives segitségével pontosan az eredetileg foglalt/visszamondott apartmant is megkaptuk, méghozzá kedvező áron. Nagyon jó volt, csak ajánlani tudom ezt az apartmant: valóban szépen felújitott, minden tökéletesen működött benne. Egyetlen hátrány: földszintit kivéve, csak 2 személyre való méretűek. 8 éjt töltöttünk ott, majd az onnan 200 méterre lévő kempingbe költöztünk át, amelynek igen tiszta és simavizű öble van.
Tehát: minden jó volt Marmarasban. Köszönet Patricia.
Szinte biztos hogy utazunk még a GrandTours-sal, talán Kefallóniára. Csak 65 éven túl hosszúnak tűnik a buszos utazás.
Margitai János
Kedves János, Köszönöm - köszönjük Patrícia nevében is a kedves sorait ! Örülünk hogy jól telt a nyaralásuk és elégedettek voltak az irodánk nyújtotta szolgáltatással. Igen sajnos a múlt évben a média nagyon felnagyította a görögországi eseményeket problémákat, és a legszomorúbb az volt az egészben hogy még ha volt is igazságtartalma az ott elhangzottaknak, a nyaraló vendégek semmit sem érzékelhettek belőle, mi pedig csodálkozva hallgattuk vendégeink beszámolóját hogy mi mindennel rémisztgették őket..... kedves János bízom benne hogy lesz még szerencsénk egymáshoz,
Örömmel állunk rendelkezésére :-) A Grand Tours csapatának nevében, üdvözlettel, Pápai Ferenc