(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-05-04 12:36:18
Papp Renáta írta ekkor: 2013-05-03 16:19:15
Kedves Feri! Szeretettel várjuk majd a hellyel kapcsolatos véleményt beszámolót, hogy hol milyenek az apartmanok, milyenek az árak, hol érdemes vásárolni. És érdeklődéssel várjuk azt is, hogy a fakultatív programok milyen napokon lesznek. Olvastam korábban, hogy Kata a sithonia túrát szeretné csütörtökre, a piac napra rakni, de ugye akkor mi pont Parálián fogunk szétnézni. Mikor kezdődik a piac? Ugye ez nem jelenti azt, hogy választanom kell, vagy a sithonia túra, vagy a piac? Én mindkettőt szeretném! :)
Kedves Renáta, Ígérem ahogy megérkeztem máris megosztom mindenkivel a látottakat. Az első lesz természetesen az apartmanházak körbejárása, ellenőrzése lesz, hogy minden rendben legyen mire az első vendégek megérkeznek. A boltokat majd jól megnézem mert természetesen nekem sem mindegy hogy mit hol mennyiért ... :-) A Sithonia túra a csütörtökre áthelyezése a Sartis vendégek miatt indokolt, hiszen ott nincs piac. Azért biztatnálak, az árusok elég korán kint vannak már, elképzelhető hogy egy korai felkeléssel meg lehet szervezni hogy Paralia mellett még a piacozás is beleférjen :-)
Horváth-Farkas Éva Anita Dátum: 2013-05-04 11:33:21
Diósné Horváth Teréz írta ekkor: 2013-05-03 22:52:52
Szia Anita!! Igen van mikro,és az edények is elegendőek voltak!Mi nagyon elégedettek voltunk az apartmannal!!!!Az apartmannal szemben lévő hegytetőn lévő kápolnához feltétlen sétáljatok fel,mert gyönyörű fotók készíthetők,és pazar a rálátás MARMARASRA!Mi biztos ezt az apartmant választanánk újra!Mi egy nap átmentünk helyi járattal Toroniba is ami szintén szép volt!!Bocsi ,de még mindig bennem van a sok élmény!!Üdv:Teréz smile
Köszönöm Terike! Még egy kérdés előbbre azt olvastam, hogy itt fogyasztható a csapvíz. ez tényleg igaz?Elhiszem, hogy sok élménnyel tértél haza, remélem én is így fogok!!!
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2013-05-03 22:52:52
Horváth-Farkas Éva Anita írta ekkor: 2013-05-03 11:46:43
Kedves Terike! Mi is ebben a szobában leszünk,ha minden igaz. kérdésem az lenne, hogy mikro, megfelelő edények stb van-e itt? Köszönöm
Szia Anita!! Igen van mikro,és az edények is elegendőek voltak!Mi nagyon elégedettek voltunk az apartmannal!!!!Az apartmannal szemben lévő hegytetőn lévő kápolnához feltétlen sétáljatok fel,mert gyönyörű fotók készíthetők,és pazar a rálátás MARMARASRA!Mi biztos ezt az apartmant választanánk újra!Mi egy nap átmentünk helyi járattal Toroniba is ami szintén szép volt!!Bocsi ,de még mindig bennem van a sok élmény!!Üdv:Teréz smile
Papp Renáta Dátum: 2013-05-03 16:19:15
írta ekkor: 2013-05-03 12:14:27
Kedves fórumozók, kedves régi és leendő vendégek ! Engedjék meg hogy bemutatkozzam, a nevem Pápai Ferenc. Az idén nyáron engem ért az öröm és a megtiszteltetés hogy segíthetem, kalauzolhatom önöket nyaralásuk ideje alatt Neos Marmarason. Nagy öröm ez nekem mert a Sithonia félsziget a kedvenceim közé tartozik itt Görögországban, ugyanakkor megtiszteltetés Önök rendelkezésére állni a Grand Tours csapatának tagjaként. Jó dolog olvasni és látni, hogy az előttem itt dolgozó kollégára Salamon Katára mennyien gondolnak szeretettel, és barátilag, és megmondom Önöknek őszintén kissé nehéz is ezek után odaállni Önök elé és bemutatkozni hogy kérem : " én vagyok az új fiú " :-) Katával persze továbbra is találkoznak, hiszen ő Sartin dolgozik, és a fakultatív programokon sokat leszünk együtt. Ettől függetlenül bizakodom hogy személyemmel nem okozok csalódást, és ami a leginkább biztató dolog, hogy egy dolog bizonyosan közös bennünk : mindannyian rajongunk Görögországért :-) ! Hamarosan megérkezem Marmarasra ( május 10 ) és válaszolni tudok mindarra a felmerülő kérdésekre melyek szorosan a helyhez kötődnek, pl. a szállás, az összes többi felmerülő kérdésre pedig megpróbálok legjobb tudomásom szerint minél hamarabb megadni a választ. Kedves vendégek, kezdődjék tehát a nyár ! Örömmel várom hogy személyesen is megismerhessem Önöket, addig pedig találkozunk itt a fórumon ! Szép napot kívánok mindenkinek !
Kedves Feri! Szeretettel várjuk majd a hellyel kapcsolatos véleményt beszámolót, hogy hol milyenek az apartmanok, milyenek az árak, hol érdemes vásárolni. És érdeklődéssel várjuk azt is, hogy a fakultatív programok milyen napokon lesznek. Olvastam korábban, hogy Kata a sithonia túrát szeretné csütörtökre, a piac napra rakni, de ugye akkor mi pont Parálián fogunk szétnézni. Mikor kezdődik a piac? Ugye ez nem jelenti azt, hogy választanom kell, vagy a sithonia túra, vagy a piac? Én mindkettőt szeretném! :)
Dátum: 2013-05-03 12:14:27
Kedves fórumozók, kedves régi és leendő vendégek ! Engedjék meg hogy bemutatkozzam, a nevem Pápai Ferenc. Az idén nyáron engem ért az öröm és a megtiszteltetés hogy segíthetem, kalauzolhatom önöket nyaralásuk ideje alatt Neos Marmarason. Nagy öröm ez nekem mert a Sithonia félsziget a kedvenceim közé tartozik itt Görögországban, ugyanakkor megtiszteltetés Önök rendelkezésére állni a Grand Tours csapatának tagjaként. Jó dolog olvasni és látni, hogy az előttem itt dolgozó kollégára Salamon Katára mennyien gondolnak szeretettel, és barátilag, és megmondom Önöknek őszintén kissé nehéz is ezek után odaállni Önök elé és bemutatkozni hogy kérem : " én vagyok az új fiú " :-) Katával persze továbbra is találkoznak, hiszen ő Sartin dolgozik, és a fakultatív programokon sokat leszünk együtt. Ettől függetlenül bizakodom hogy személyemmel nem okozok csalódást, és ami a leginkább biztató dolog, hogy egy dolog bizonyosan közös bennünk : mindannyian rajongunk Görögországért :-) ! Hamarosan megérkezem Marmarasra ( május 10 ) és válaszolni tudok mindarra a felmerülő kérdésekre melyek szorosan a helyhez kötődnek, pl. a szállás, az összes többi felmerülő kérdésre pedig megpróbálok legjobb tudomásom szerint minél hamarabb megadni a választ. Kedves vendégek, kezdődjék tehát a nyár ! Örömmel várom hogy személyesen is megismerhessem Önöket, addig pedig találkozunk itt a fórumon ! Szép napot kívánok mindenkinek !