Sziasztok!Kedves Kata!
Mi 06.02.-től megyünk Marmarasra,szeretném megkérdezni,hogy 100%-e,hogy a plasztik kártyás kék személyi elég a Gyermekemnek és Nekem az utazáshoz,tuti,hogy meg felel-e.Apa útlevéllel jön.Esetleg a születési anyakönyvi kivonatot és vigyük el?
Illetve,az ,hogy mely napokon van a fakultatív program. Melyiket ajánlod egy hét éves Kisfiúnak?Lehet-e qaudot kölcsönözni,és milyen a Politis apartman felszereltsége a 107-es szobában.
Üdvözlettel:Edina