(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Horváth-Farkas Éva Anita Dátum: 2013-05-03 11:46:43
Diósné Horváth Teréz írta ekkor: 2013-03-28 23:00:52
Kedves György! A 4.em.43-as szobából lehet látni amit ön kérdez.Mi tavaly abban a szobában voltunk ,és a kikötőre ,meg a tengerre is nagyon szép a kilátás!!Ha kérdése van szívesen segítek! Üdv:Teréz
Kedves Terike! Mi is ebben a szobában leszünk,ha minden igaz. kérdésem az lenne, hogy mikro, megfelelő edények stb van-e itt? Köszönöm
Bákány Zsoltné Dátum: 2013-05-02 09:33:22
Halihó,nagyon várom a reakciót! smile
Bákány Zsoltné Dátum: 2013-04-27 13:44:12
Szia! Kimaradt Még valami ultifilm van-e valahol,és milyen az idő június elején, a víz milyen hőmérsékletű?Milyen távolságra vannak a strandok-tavernák a Politistől,és mivel Paralián voltunk már,ahhoz képest csendesebb ugye Marmaras? Edina!
Bákány Zsoltné Dátum: 2013-04-27 12:01:07
Sziasztok!Kedves Kata! Mi 06.02.-től megyünk Marmarasra,szeretném megkérdezni,hogy 100%-e,hogy a plasztik kártyás kék személyi elég a Gyermekemnek és Nekem az utazáshoz,tuti,hogy meg felel-e.Apa útlevéllel jön.Esetleg a születési anyakönyvi kivonatot és vigyük el? Illetve,az ,hogy mely napokon van a fakultatív program. Melyiket ajánlod egy hét éves Kisfiúnak?Lehet-e qaudot kölcsönözni,és milyen a Politis apartman felszereltsége a 107-es szobában. Üdvözlettel:Edina smile
Horváth-Farkas Éva Anita Dátum: 2013-04-25 12:23:28
Sziasztok! Most tervezgetjük a nyaralást,és szimpi hely Neos Marmaras. Szeretném megkérdezni, hogy itt és eseteleg a környékén milyen látnivalók vannak, amit vizitaxival, vagy autóbusszal meg tudnánk tekinteni? A fakultatív programokat ismerem. Én 10 éve voltam utoljára Görögországban, de azóta is visszavágyom:)