(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

PK Dátum: 2013-04-22 22:06:05
Helló Kata ! Még egy kérdésem lenne: az Athene ap.man -ban van ingyen wifi lehetőség. Jelenti-e adott esetben azt, hogy laptop használatot is biztosítanak ? Üdv, Károly
PK Dátum: 2013-04-22 21:49:25
Grand Kata írta ekkor: 2013-04-03 14:56:33
Szia Jolika! Biztosan ismét nagy élmény lesz ismét Marmarasz! A pálesz neve Cipuró, amit a piacon csütörtökön tudtok beszerezni! Sajnos találkozni nem fogunk, mert Sartiban leszek! smile
Kedves Kata ! A kérdésem az lenne, hogy van -e Neos Marmarason olyan autókölcsönzési lehetőség , ahol nem kérnek kauciót, ugyanis az a kölcsönző részére bonyolítja a lehetőséget . üdv, Károly .
Fekete László Dátum: 2013-04-16 22:07:34
Sziasztok! Mi a 06.18-án leszünk a 4.em. 42-be. Onnan milyen lehet a kilátás? Egyáltalán látszik a tenger valamelyest? Autóval megyünk, ha valaki 17-én indul Marmarasba mehetnénk együtt.
Grand Kata Dátum: 2013-04-06 21:46:10
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-01-30 15:45:47
Szia Kata!Tavaly nagyon jól éreztük magunkat Marmarason,a szállás,a környék,a tenger,az idegenvezetésed/és még sorolhatnám/minden nagyon szuper volt,de idén valószínű hogy Sartit válasszuk.De viszont akkor a Sithónia körút keretében megyünk Marmarasra legalább egy pár órára és itt követjük nyomon az ottani eseményeket amennyire lehet! smile smile smile smile Egész szezonra jó időt és sok kedves vendéget neked!!
Szia Roland! Bizony nem szabadultok tőlem.... smile smile Sartiban leszek, és igen a Sithonia körutat szeretném csütörtökre tenni, hogy legalább 2 órát piacozhassunk! Köszönöm a jókívánságokat, így smile legalább 1 kedves vendégem bizton lesz, amennyiben jöttök! smile smile A jó idő is remélem mire kiérek megörvendeztet! Várlak szeretettel Titeket. Melyik házban fogtok lakni? Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-04-03 15:01:00
KISSNÉ VARGA ZSÓFIA írta ekkor: 2013-03-30 19:00:21
Szia Kata! Lehet, hogy ismét (harmadjára) megyünk Marmarasba! smile
Úgy látom Zsófikám Ti is beleszerettetek Marmaraszba, mint én! Kellemes nyaralást Kata