Kedves Kata! Marmarason az Atheneben az C-szint, tehát 2 . emeleti szobák (amikhez jó méretű a fürdőszoba is :) )
mind 3 ágyasak. Ez azt jelenti,hogy akik kettesben utaznak, azok oda eleve nem foglalhatnak, vagy pedig foglalhatják, de drágább lesz a nyaralásuk? Vagy konkrétabban: ha 2 fő foglalná a c6-ost,akkor az mennyibe kerülne?
Köszi előre is a segítséget:Zsóka
Szia Zsóka! Mivel az emeleti szobák 3 ágyasak 2 fő részére is odaadja az iroda két fős, + tengerre néző felár összegben. Szerintem vedd fel a kapcsolatot az irodával. Bocsi, hogy csak most válaszolok, de internet gondjaim voltak! Üdvözlettel: Kata