Szia Ági!!
Mi tavaly szeptember végén voltunk Marmarason,ami nagyon sok szép emléket hagyott bennünk!!!!!Marmaras nagyon elvarázsolt minket!!Még sokszor érzem,hogy lent üldögélünk a kikötőben és csak tároljuk magunkba a csodálatos képeket!!
Mi a Mouses apartmanba voltunk amit nem bántunk meg,nagyon szép volt és teljesen elégedettek voltunk vele.Mind a két nagy strandra lejártunk fürdeni,de nekünk a kikötőtöl balra eső strand szebb volt!!!!!!!!!!!!!!!!Elsétáltunk a luxus szállodához is ami szintén csoda volt,és simán besétálhattunk,sőt még a medencéket is kipróbáltuk!!Egy nap menetrend szerinti busszal átmentünk Toroniba,és ott töltöttünk egy napot.Mi általában a part mentén sétálgattunk le fürdeni,és volt,hogy egy egy öbölbe megmártóztunk útközben.A templomtól fantasztikus képeket készítettünk.Feltétlen sétáljatok fel a hegy tetején lévő Kápolnához !!!NAGYON SZÉP!!!!Hirtelen ennyi,de kérdésed van szívesen válaszolok!!!Jó tervezgetést kívánok!!!!
Üdv:Teréz