Szia Reni!
Ha visszaolvasol pár oldalt, mondjuk tavaly júliusig, írtam a Politisről. Szerintem az apartmanok közül a legjobb, A távolság a várostól és a parttól nem sok, pár perc csupán, az apartman szuper, sok felé jártam már, de ez szinte mindent vitt. A kilátás az apartmanból még mindig előttem van, felejthetetlen. Mi a 15-ös szobában voltunk, de igaza van Katának, és Ti lehet, hogy még szebbet fogtok látni. Remélem, jól fog sikerülni a nyaralásotok, ami nem a Poltisen és Neos Marmarason fog múlni. Írj majd pár sort, ha megjöttetek, de ha van addig kérdés, szívesen válaszolok. Üdv/Edit
Osztom az Editke véleményét