(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-02-20 14:44:00
Kucs Béláné írta ekkor: 2013-02-15 08:48:51
Szia Reni! Ha visszaolvasol pár oldalt, mondjuk tavaly júliusig, írtam a Politisről. Szerintem az apartmanok közül a legjobb, A távolság a várostól és a parttól nem sok, pár perc csupán, az apartman szuper, sok felé jártam már, de ez szinte mindent vitt. A kilátás az apartmanból még mindig előttem van, felejthetetlen. Mi a 15-ös szobában voltunk, de igaza van Katának, és Ti lehet, hogy még szebbet fogtok látni. Remélem, jól fog sikerülni a nyaralásotok, ami nem a Poltisen és Neos Marmarason fog múlni. Írj majd pár sort, ha megjöttetek, de ha van addig kérdés, szívesen válaszolok. Üdv/Edit
Osztom az Editke véleményét smile smile
Kucs Béláné Dátum: 2013-02-15 08:48:51
Papp Renáta írta ekkor: 2013-01-30 13:42:30
Köszönjük szépen! :)
Szia Reni! Ha visszaolvasol pár oldalt, mondjuk tavaly júliusig, írtam a Politisről. Szerintem az apartmanok közül a legjobb, A távolság a várostól és a parttól nem sok, pár perc csupán, az apartman szuper, sok felé jártam már, de ez szinte mindent vitt. A kilátás az apartmanból még mindig előttem van, felejthetetlen. Mi a 15-ös szobában voltunk, de igaza van Katának, és Ti lehet, hogy még szebbet fogtok látni. Remélem, jól fog sikerülni a nyaralásotok, ami nem a Poltisen és Neos Marmarason fog múlni. Írj majd pár sort, ha megjöttetek, de ha van addig kérdés, szívesen válaszolok. Üdv/Edit
Papp Renáta Dátum: 2013-01-30 13:42:30
Grand Kata írta ekkor: 2013-01-30 13:14:35
Kedves Reni! Előre is örömömre szolgál, hogy nászutatokra Marmaraszt választottátok. Az apartman választás szerintem szuper. Sőt az sem biztos, hogy velem nem találkoztok, ki tudja smile smile Minden esetre jó készülődést az esküvőre, és biztos vagyok benne, hogy a nászút is felejthetetlen lesz. smile smile Üdvözlettel Kata
Köszönjük szépen! :)
Grand Kata Dátum: 2013-01-30 13:14:35
Papp Renáta írta ekkor: 2013-01-29 19:50:59
Kata, én is kb. ugyanezekre a következtetésre jutottam. Ki is néztem magunknak a 3. emelet 12-es szobáját (franciaágyas - nászúthoz az dukál :D ). Ugye onnan már szép a kilátás és lehet látni a tengert? Sajnálom, hogy veled nem találkozhatun majd, de vigasztal, hogy Patríciáról is csak csupa jót írtak a korábbi utasok :) Köszönöm szépen a segítséget, engem meggyőztél ;)
Kedves Reni! Előre is örömömre szolgál, hogy nászutatokra Marmaraszt választottátok. Az apartman választás szerintem szuper. Sőt az sem biztos, hogy velem nem találkoztok, ki tudja smile smile Minden esetre jó készülődést az esküvőre, és biztos vagyok benne, hogy a nászút is felejthetetlen lesz. smile smile Üdvözlettel Kata
Papp Renáta Dátum: 2013-01-29 19:50:59
Grand Kata írta ekkor: 2013-01-29 14:46:59
Kedves Reni! Én magam is csodálkozom ezen a tényen. Mondhatom, hogy a 3 apartman között ez a legszebb, legmodernebb, ( a képeken is látszik) a felső szintről igazán szép a kilátás. A város közelebb van a part úgyszintén, csendes, saját udvara és társalgója van TV-vel, a turnusváltás napján nagy segítségünkre szolgál, hiszen a várakozás idejét aki már nem akar partra menni utolsó nap, (bár ez ritka), kényelmesen tölthetik el a vendégek az időt. Nem is értem mi lehet az oka. Én biztos, hogy ezt választanám. smile smile Üdvözlettel Kata
Kata, én is kb. ugyanezekre a következtetésre jutottam. Ki is néztem magunknak a 3. emelet 12-es szobáját (franciaágyas - nászúthoz az dukál :D ). Ugye onnan már szép a kilátás és lehet látni a tengert? Sajnálom, hogy veled nem találkozhatun majd, de vigasztal, hogy Patríciáról is csak csupa jót írtak a korábbi utasok :) Köszönöm szépen a segítséget, engem meggyőztél ;)