Köszönöm Kata a válaszod, jól hangzik :)
Látom a foglaltsági táblában, hogy a Politis a legkevésbé kedvelt apartman. Ennek mi az oka? Messze van bevásárlási lehetőség, esetleg zajos a környék?
Akik már szálltak meg ott, azoktól szívesen fogadnék egy pár soros beszámolót :)
Reni
Kedves Reni! Én magam is csodálkozom ezen a tényen. Mondhatom, hogy a 3 apartman között ez a legszebb, legmodernebb, ( a képeken is látszik) a felső szintről igazán szép a kilátás. A város közelebb van a part úgyszintén, csendes, saját udvara és társalgója van TV-vel, a turnusváltás napján nagy segítségünkre szolgál, hiszen a várakozás idejét aki már nem akar partra menni utolsó nap, (bár ez ritka), kényelmesen tölthetik el a vendégek az időt. Nem is értem mi lehet az oka. Én biztos, hogy ezt választanám.

Üdvözlettel Kata