(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Karajz Ágnes Dátum: 2013-01-25 00:22:51
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-01-20 09:55:11
Kedves GrandKata/ Patrícia! Nyaralásunkat szeretnénk Marmarasra szervezni, körülbelül 2010-től néztem a hozzászólásokat:P A hellasz fórumot is néztem! Így felesleges dolgokat nem kérdeznék:) Az apartmanok kiválasztásánál kicsit elakadtunk! Fontos lenne, hogy az erkélyek ne legyenek túlságosan egyben! Tudom, hogy ez a Mouses apartmanra jellemző:P A kérdésem az lenne, hogy a 43-mas szobából mennyire lehet a tengerre látni? Valamint a másik 4. emeleti apartmanból? Olvastam, hogy Georgia asszony 2 naponta jár ágyneműt cserélni (tudom, hogy kedves asszony olvastam, de mégiscsak ismeretlen számunkra), ő csak akkor jön be a szobába, ha mi is bent tartózkodunk? Másik kérdésem a Politis apartmannal kapcsolatos. Van egy terasz, amely egyedülállónak tűnik (kijjebb helyezkedik el, mint a többi) az mely szobához tartozik? Valamint az Athénénél a tengerre néző fenti teraszok, amelyek a legszélén helyezkednek el az épületnek azoknak mi a számozásuk? Köszönöm a választ előre is:) Itt az Athénés terasz, amire gondolok: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=505271119494977&set=a.505268629495226.111608.120272417994851&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F664899_505271119494977_1130419371_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F10069_505271119494977_1130419371_n.jpg&size=2048%2C1375
Azt hiszem tárgytalan a kérdésem, 3. lehetőséget fogjuk szerintem választani, azaz Sartira készülünk! Így Katával remélem találkozunk:)
Karajz Ágnes Dátum: 2013-01-20 09:55:11
Kedves GrandKata/ Patrícia! Nyaralásunkat szeretnénk Marmarasra szervezni, körülbelül 2010-től néztem a hozzászólásokat:P A hellasz fórumot is néztem! Így felesleges dolgokat nem kérdeznék:) Az apartmanok kiválasztásánál kicsit elakadtunk! Fontos lenne, hogy az erkélyek ne legyenek túlságosan egyben! Tudom, hogy ez a Mouses apartmanra jellemző:P A kérdésem az lenne, hogy a 43-mas szobából mennyire lehet a tengerre látni? Valamint a másik 4. emeleti apartmanból? Olvastam, hogy Georgia asszony 2 naponta jár ágyneműt cserélni (tudom, hogy kedves asszony olvastam, de mégiscsak ismeretlen számunkra), ő csak akkor jön be a szobába, ha mi is bent tartózkodunk? Másik kérdésem a Politis apartmannal kapcsolatos. Van egy terasz, amely egyedülállónak tűnik (kijjebb helyezkedik el, mint a többi) az mely szobához tartozik? Valamint az Athénénél a tengerre néző fenti teraszok, amelyek a legszélén helyezkednek el az épületnek azoknak mi a számozásuk? Köszönöm a választ előre is:) Itt az Athénés terasz, amire gondolok: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=505271119494977&set=a.505268629495226.111608.120272417994851&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F664899_505271119494977_1130419371_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F10069_505271119494977_1130419371_n.jpg&size=2048%2C1375
Grand Kata Dátum: 2013-01-05 16:07:26
Kedves Marmarasz imádók és leendő vendégek e gyönyörű helyen! Elkészült a katalógus! Lehet böngészni! Boldog új esztendőt kívánok Mindenkinek! Kata smile smile smile smile smile
Dátum: 2012-09-27 08:57:42
Szabó Erzsébet írta ekkor: 2012-09-26 23:56:40
Kedves Patrícia:-) Köszönöm szépen a választ, a fentiek alapján úgy tűnik, elfogadhatóak az árak. Nagyon régen az Alexandrában voltunk szintén a Grand T-al, mellette volt egy kisbolt. Az van legközelebb az Athéné-hez? Friss kenyér, stb. ugyanott vásárolható? Gyros, éttermi árak hogy alakulnak? mégegyszer köszönöm az infókat. Reméljük jó időnk lesz :-)
Kedves Erzsébet! Nagyon szivesen segítek, amiben tudok! Igen, az Alexandra melletti Eleni kisboltja van a legközelebb az Athéne Apartmanhoz, de érdemes egy kicsit tovább sétálni, máshol is körülnézni! Friss kenyér és néhány péksütemény ott is kapható, de aki onnan szeretné ezeket megvásárolni, jó korán kell kelnie! :-) A gyrost pitában már 2,25 euróért, az éttermekben egy főételt körettel már 6,90 euróért lehet kapni! Én is nagyon remélem a jóidőt! Várom Önöket! Üdv: Patrícia
Szabó Erzsébet Dátum: 2012-09-26 23:56:40
írta ekkor: 2012-09-26 09:29:17
Kedves Szabó Erzsébet! Az Athéne apartmanban minden vendég egy kis és egy nagy méretű törölközőt kap. Tudniuk kell, hogy minél messzebb van a Super Market a központtól, annál olcsóbbak az élelmiszerárak is. 1l tejet már 1, 20 eurótól, fél kiló kenyeret(barna, rozs, fehér, falusi, magvas) 0,80 eurótól, 1 zsugor ásványvíz(6db x 1,5l)1 eurótól kapható. A zöldséget gyümölcsöt érdemes a piacról megvásárolni, mert mindig nagyon jó árban van, a paradicsomnak és paprikának kilója 0,90 euró. A gyümölcsök legtöbbjét (kg) 1-2 euróért lehet kapni! A nagy szemű, mézédes, mag nélküli szőlő kilója 1,5 euróba került a múlt héten!:) Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdése lenne még, nyugodtan forduljon hozzám! Várom szeretettel: Patrícia
Kedves Patrícia:-) Köszönöm szépen a választ, a fentiek alapján úgy tűnik, elfogadhatóak az árak. Nagyon régen az Alexandrában voltunk szintén a Grand T-al, mellette volt egy kisbolt. Az van legközelebb az Athéné-hez? Friss kenyér, stb. ugyanott vásárolható? Gyros, éttermi árak hogy alakulnak? mégegyszer köszönöm az infókat. Reméljük jó időnk lesz :-)