(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-09-26 09:29:17
Kedves Szabó Erzsébet! Az Athéne apartmanban minden vendég egy kis és egy nagy méretű törölközőt kap. Tudniuk kell, hogy minél messzebb van a Super Market a központtól, annál olcsóbbak az élelmiszerárak is. 1l tejet már 1, 20 eurótól, fél kiló kenyeret(barna, rozs, fehér, falusi, magvas) 0,80 eurótól, 1 zsugor ásványvíz(6db x 1,5l)1 eurótól kapható. A zöldséget gyümölcsöt érdemes a piacról megvásárolni, mert mindig nagyon jó árban van, a paradicsomnak és paprikának kilója 0,90 euró. A gyümölcsök legtöbbjét (kg) 1-2 euróért lehet kapni! A nagy szemű, mézédes, mag nélküli szőlő kilója 1,5 euróba került a múlt héten!:) Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdése lenne még, nyugodtan forduljon hozzám! Várom szeretettel: Patrícia
Szabó Erzsébet Dátum: 2012-09-25 17:05:12
Szabó Erzsébet írta ekkor: 2012-09-25 17:04:10
Kedves Patrícia! 2-án érkezünk az Athénébe, érdeklődöm, hogy törölközőt kapunk-e /ha igen, hány db, mekkora?/ milyen árak vannak az élelmiszerboltokban? /elsősorban tej, kenyér, ásványvíz/, a csütörtöki piacon pl. paprika, paradicsom. A lényeg, hogy érdemes vinni Mo-ról vagy nem? köszönettel smile
bocs, esetleg gyümölcsárak?
Szabó Erzsébet Dátum: 2012-09-25 17:04:10
Kedves Patrícia! 2-án érkezünk az Athénébe, érdeklődöm, hogy törölközőt kapunk-e /ha igen, hány db, mekkora?/ milyen árak vannak az élelmiszerboltokban? /elsősorban tej, kenyér, ásványvíz/, a csütörtöki piacon pl. paprika, paradicsom. A lényeg, hogy érdemes vinni Mo-ról vagy nem? köszönettel smile
Dátum: 2012-09-19 18:09:54
Szick Nóra írta ekkor: 2012-09-19 16:37:29
Kedves Patrícia! Tegnap utaztunk el Marmarasról, de egy kék törölközőt a kézipoggyászok buszhoz szállításakor a Politis apartman utcai korlátján felejtettünk. Írtunk Neked smst is, de nem tudjuk, hogy megkaptad-e. Ha még megvan és nem lenne gond, akkor a következő turnussal vagy bármely más, Neked megfelelő módon utánunk tudnád küldeni? Megadott időben, Budapesti helyszínen át tudnánk venni. Egyéb elérhetőséget itt a fórumon nem írnánk ki, de a regisztrált adataink között megtalálhatod. Ezúton is köszönjük, Nóra és Attila
Kedves Nóra és Attila! A törölközőtöket megtaláltam és a jövő keddi busszal küldöm! :) [email protected] küldjetek egy üres e-mail-t, hogy tudjam hol érlek el benneteket, a további infókkal kapcsolatban! Szép estét! Üdvözlettel: Patricia
Szick Nóra Dátum: 2012-09-19 16:37:29
Kedves Patrícia! Tegnap utaztunk el Marmarasról, de egy kék törölközőt a kézipoggyászok buszhoz szállításakor a Politis apartman utcai korlátján felejtettünk. Írtunk Neked smst is, de nem tudjuk, hogy megkaptad-e. Ha még megvan és nem lenne gond, akkor a következő turnussal vagy bármely más, Neked megfelelő módon utánunk tudnád küldeni? Megadott időben, Budapesti helyszínen át tudnánk venni. Egyéb elérhetőséget itt a fórumon nem írnánk ki, de a regisztrált adataink között megtalálhatod. Ezúton is köszönjük, Nóra és Attila