(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Molnár Károlyné Dátum: 2012-09-10 12:14:52
Kedves Neos Marmarosi Idegenvezető! Több éven keresztül nyaralunk már ezen a csodálatos helyen az utolsó turnusban. Most is erre készülünk, de az utolsó turnust egy héttel hamarabbra tették, így sajnos úgy néz ki nem sikerül az Athene Apartmanban elhelyezni bennünket a harmadik szint 2 egymás melletti szobában, ezért a Politis Apartman után érdeklődnénk, elsősorban a konyha felszerltsége érdekelne. Üdvözlettel: Icuka
Dátum: 2012-09-09 18:30:16
szireri írta ekkor: 2012-09-09 09:35:58
kedves patricia ! szeretném megtudni a helyi buszjáratok menetidejét,hová tudok eljutni a környéken van -e ilyen lista, na és hajó járatok is érdekelnének. mert sajna kocsit nem vezetek, de azért mégis bejárnám a környéket ! köszi :szireri
Kedves Szireri! Ha szeretné bejárni a környéket, akkor erre a legjobb lehetőség a Sithónia körutunk, aminek során a körbejárjuk az egész félszigetet, illetve tudom még ajánlani a Toroneos-i hajókirándulásunkat is, amelynek során a Kassandra-félszigetre is bepilantást nyerhet. smile Ha viszont tényleg egyedül szeretné felfedezni a környéket, akkor az ideérkezésekor minden fontos tudnivalóról -beleértve a buszjáratok menetrendjét is- tájékoztatni fogom! Várom szeretettel! Üdvözlettel: Patrícia
szireri Dátum: 2012-09-09 09:35:58
kedves patricia ! szeretném megtudni a helyi buszjáratok menetidejét,hová tudok eljutni a környéken van -e ilyen lista, na és hajó járatok is érdekelnének. mert sajna kocsit nem vezetek, de azért mégis bejárnám a környéket ! köszi :szireri
Dátum: 2012-09-08 13:28:40
Tóth Anna Mária írta ekkor: 2012-09-07 10:52:05
Érdeklődni szeretnék, hogy októberben milyen időjárás szokott lenni általában? Előre is köszönöm. Annamari
Kedves Annamari! Nagyon sajnálom, de kérdésére nem tudok közvetlen választ adni, mivel az előző években nem volt szerencsém októberi hónapban Marmarason tartózkodni, viszont a következő weboldalon, amit egyébként én is minden nap használok, nyomon követheti az előző évek októberi időjárását is! smile http://www.freemeteo.com/default.asp?pid=15&la=16&gid=734939 A jelenlegi helyzetről viszont tudok információt adni, nappal 30 fok körüli, éjszaka 22-24 fokokat mérhetünk. Ha bármiben segítségére lehetek, kérem szóljon! Üdvözlettel: Patrícia
Dátum: 2012-09-08 13:12:04
Dudás Patricia írta ekkor: 2012-09-07 22:02:06
Kedves Magdi és Laci! Örülök neki, hogy Ti nem tapasztaltátok a fent leírtakat...nem tudom ti mikor voltatok én csak az észrevételeinket írtam le, és nem én voltam az egyetlen, aki panaszkodott. De túléltük, nem is azért írtam mert rosszul éreztük magunkat, hiszen a többi látnivaló kárpótolt mindenért. A fürdőszoba képe meg valóban fent volt, de azt hittük az a B1re vonatkozik, mivel kicsi oda nem fér be egy tálca....És persze értem én, hogy nem all inclusive superior hotel, de én akármerre jártam eddig apartmanban, a tisztaság alapvető volt, még Magyarországon is! Mi is jeleztük az idegenvezetőnek, a válasz annyi volt, hogy OKÉ:-) Mindegy, köszi a kommentet, remélem ha legközelebb mentek, a ti szobátokat kitakarítják majd. Mindezek felett kellemes pihenést kívánok mindenkinek!
Kedves Dudás Patricia! Örülök, hogy ezt a két kellemetlen jelenséget leszámítva jól éreztétek magatokat. Amint azt a megérkezésetek alkalmával, és az azt követő Tájékoztatón is többször elmondtam, ha bárkinek bármi problémája akadna a szobákkal kapcsolatban nyugodtan szóljon. Nekem nem jeleztétek, hogy bármi problémátok lett volna a szoba tisztaságát illetően az egy hét alatt, kivéve az utolsó napot, amikor is ezt a tulajdonos és a felesége jelenelétében tettétek. Én ezt követően őket az esetről értesítettem, mivel nekem mint idegenvezetőnek ez a dolgom. Szép napot! Üdvözlettel: Patricia