(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-09-02 18:34:05
Diósné Horváth Teréz írta ekkor: 2012-09-02 14:34:48
Szia Patrícia! Azt szeretném kérdezni,hogy Toroniba hogyan tudunk eljutni Marmarasból? Segítségedet előre is köszönöm! Üdv :Teréz
Kedves Diósné Horváth Teréz! Toroniba helyközi autóbuszjárattal illetve taxival is el lehet jutni, és persze a Sithónia körút alkalmával is teszünk ott egy sétát! smile Ha bármi másban segíthetek, kérem forduljon hozzám! Üdvözlettel: Patrícia
Trevisán Gyuláné Dátum: 2012-09-02 15:35:38
Szia Patrícia!Szeretném megkérdezni,hogy a supermarkettekben lehet-e bankkártyával fizetni?Nem nagyon szeretnénk eurót váltani,inkább a bankkártyát részesítjük előnyben.Válaszodat előre is köszönöm.
Diósné Horváth Teréz Dátum: 2012-09-02 14:34:48
Szia Patrícia! Azt szeretném kérdezni,hogy Toroniba hogyan tudunk eljutni Marmarasból? Segítségedet előre is köszönöm! Üdv :Teréz
K. Mónika Dátum: 2012-09-01 09:34:32
Szia Patrícia :) Szóval mi most 4-én érkezünk és hát szükséges lenne megkérdezem vmit van rá lehetőség h priviben feltegyem ezt a kérdést? a mail címem: [email protected] :)
Orbán Sándor Dátum: 2012-08-30 18:16:02
írta ekkor: 2012-08-30 14:02:48
Kedves Orbán Sándor! A Sithónia túrát Neos Marmarasról szombaton szoktuk megszervezni, a reggeli órákban van indulás általában 8:30 perckor. Remélem találkozunk! Üdvözlettel: Patrícia smile
Kedves Patrícia! smile Nagyon szépen köszönöm a gyors és részletes választ! smile Szeptember 10.-én indulunk , tehát " tuti " , hogy találkozunk! Üdv, Én smile