Kedves szálláshelyet keresők!
Csak néhány észrevételemet szeretném megosztani, ami alapján másoknak könnyebb lesz a döntés az apartmanokkal kapcsolatosan (bár nem tudom a többinél mi volt a helyzet). Mi a mai napon jöttünk haza, Neos Marmaras/Athéne apartman volt a szálláshelyünk. Igen a leírásnál valóban feltüntették, hogy egyszerű berendezésű és pici fürdőszobával rendelkező, de az első sokkhatás a fürdőszoba láttán ért minket, ugyanis nincs zuhanyzó kabin, se tálca, csak a padló közepén egy lefolyó...Még ez is megemészthető volt egy idő után, de amint körbenézett az ember látni lehetett a takarítás hiányát. A mikróban, a falakon a csészékben ételmaradékok, ugyanígy a szemetesben, a hűtőben...Poshadt felmosó, seprű ami tele volt hajjal és porral, és a szemét ami a szekrény mögé volt besöpörve. Ízelítőnek ennyi, szóval aki itt szeretne megszállni, vagy vigyen magával tisztításra alkalmas eszközöket, vagy az első uta úgyis ezekért vezet majd. Ezt leszámítva tényleg szép helyen van, minden könnyedén megközelíthető, de szerintem a tisztaság alapvető követelmény kéne, hogy legyen.Ezt mi jeleztük is, de úgy láttuk nyomatékosítás szükséges.
Kedves Patrícia! Mi már háromszor voltunk Görögországban, ebből kétszer Neos Marmarasban az Athéne apartmanban. Az általad leírt jelenséget nem tapasztaltuk. Bár Kata felhívta a figyelmünket a megérkezésünk napján, hogy amennyiben átvételkor nem felel meg nekünk a szoba tisztasága és felszereltsége, akkor azonnal szóljunk, míg ott a takarítónő vagy adott esetben a tulaj. Az apartmanról meg általában tudható, hogy nem all inclusive superior hotel. Az Athéne apartman fürdőszobájának fényképen a katalógusban(!) pedig látható, hogy nincs zuhanykabin, csak egy összefolyó, meg a zuhany lefolyója. Ez van. Fürdeni meg a tengerben kell!

További jó nyaralást mindenkinek, aki ezután megy! Üdv: Magdi és Laci