(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dudás Patricia Dátum: 2012-09-07 22:02:06
Francziszti László írta ekkor: 2012-09-06 19:39:05
Kedves Patrícia! Mi már háromszor voltunk Görögországban, ebből kétszer Neos Marmarasban az Athéne apartmanban. Az általad leírt jelenséget nem tapasztaltuk. Bár Kata felhívta a figyelmünket a megérkezésünk napján, hogy amennyiben átvételkor nem felel meg nekünk a szoba tisztasága és felszereltsége, akkor azonnal szóljunk, míg ott a takarítónő vagy adott esetben a tulaj. Az apartmanról meg általában tudható, hogy nem all inclusive superior hotel. Az Athéne apartman fürdőszobájának fényképen a katalógusban(!) pedig látható, hogy nincs zuhanykabin, csak egy összefolyó, meg a zuhany lefolyója. Ez van. Fürdeni meg a tengerben kell! smile smile smile smile smile További jó nyaralást mindenkinek, aki ezután megy! Üdv: Magdi és Laci
Kedves Magdi és Laci! Örülök neki, hogy Ti nem tapasztaltátok a fent leírtakat...nem tudom ti mikor voltatok én csak az észrevételeinket írtam le, és nem én voltam az egyetlen, aki panaszkodott. De túléltük, nem is azért írtam mert rosszul éreztük magunkat, hiszen a többi látnivaló kárpótolt mindenért. A fürdőszoba képe meg valóban fent volt, de azt hittük az a B1re vonatkozik, mivel kicsi oda nem fér be egy tálca....És persze értem én, hogy nem all inclusive superior hotel, de én akármerre jártam eddig apartmanban, a tisztaság alapvető volt, még Magyarországon is! Mi is jeleztük az idegenvezetőnek, a válasz annyi volt, hogy OKÉ:-) Mindegy, köszi a kommentet, remélem ha legközelebb mentek, a ti szobátokat kitakarítják majd. Mindezek felett kellemes pihenést kívánok mindenkinek!
Tóth Anna Mária Dátum: 2012-09-07 10:52:05
Érdeklődni szeretnék, hogy októberben milyen időjárás szokott lenni általában? Előre is köszönöm. Annamari
Francziszti László Dátum: 2012-09-06 19:39:05
Dudás Patricia írta ekkor: 2012-09-05 22:20:07
Kedves szálláshelyet keresők! Csak néhány észrevételemet szeretném megosztani, ami alapján másoknak könnyebb lesz a döntés az apartmanokkal kapcsolatosan (bár nem tudom a többinél mi volt a helyzet). Mi a mai napon jöttünk haza, Neos Marmaras/Athéne apartman volt a szálláshelyünk. Igen a leírásnál valóban feltüntették, hogy egyszerű berendezésű és pici fürdőszobával rendelkező, de az első sokkhatás a fürdőszoba láttán ért minket, ugyanis nincs zuhanyzó kabin, se tálca, csak a padló közepén egy lefolyó...Még ez is megemészthető volt egy idő után, de amint körbenézett az ember látni lehetett a takarítás hiányát. A mikróban, a falakon a csészékben ételmaradékok, ugyanígy a szemetesben, a hűtőben...Poshadt felmosó, seprű ami tele volt hajjal és porral, és a szemét ami a szekrény mögé volt besöpörve. Ízelítőnek ennyi, szóval aki itt szeretne megszállni, vagy vigyen magával tisztításra alkalmas eszközöket, vagy az első uta úgyis ezekért vezet majd. Ezt leszámítva tényleg szép helyen van, minden könnyedén megközelíthető, de szerintem a tisztaság alapvető követelmény kéne, hogy legyen.Ezt mi jeleztük is, de úgy láttuk nyomatékosítás szükséges.
Kedves Patrícia! Mi már háromszor voltunk Görögországban, ebből kétszer Neos Marmarasban az Athéne apartmanban. Az általad leírt jelenséget nem tapasztaltuk. Bár Kata felhívta a figyelmünket a megérkezésünk napján, hogy amennyiben átvételkor nem felel meg nekünk a szoba tisztasága és felszereltsége, akkor azonnal szóljunk, míg ott a takarítónő vagy adott esetben a tulaj. Az apartmanról meg általában tudható, hogy nem all inclusive superior hotel. Az Athéne apartman fürdőszobájának fényképen a katalógusban(!) pedig látható, hogy nincs zuhanykabin, csak egy összefolyó, meg a zuhany lefolyója. Ez van. Fürdeni meg a tengerben kell! smile smile smile smile smile További jó nyaralást mindenkinek, aki ezután megy! Üdv: Magdi és Laci
Dudás Patricia Dátum: 2012-09-05 22:20:07
Kedves szálláshelyet keresők! Csak néhány észrevételemet szeretném megosztani, ami alapján másoknak könnyebb lesz a döntés az apartmanokkal kapcsolatosan (bár nem tudom a többinél mi volt a helyzet). Mi a mai napon jöttünk haza, Neos Marmaras/Athéne apartman volt a szálláshelyünk. Igen a leírásnál valóban feltüntették, hogy egyszerű berendezésű és pici fürdőszobával rendelkező, de az első sokkhatás a fürdőszoba láttán ért minket, ugyanis nincs zuhanyzó kabin, se tálca, csak a padló közepén egy lefolyó...Még ez is megemészthető volt egy idő után, de amint körbenézett az ember látni lehetett a takarítás hiányát. A mikróban, a falakon a csészékben ételmaradékok, ugyanígy a szemetesben, a hűtőben...Poshadt felmosó, seprű ami tele volt hajjal és porral, és a szemét ami a szekrény mögé volt besöpörve. Ízelítőnek ennyi, szóval aki itt szeretne megszállni, vagy vigyen magával tisztításra alkalmas eszközöket, vagy az első uta úgyis ezekért vezet majd. Ezt leszámítva tényleg szép helyen van, minden könnyedén megközelíthető, de szerintem a tisztaság alapvető követelmény kéne, hogy legyen.Ezt mi jeleztük is, de úgy láttuk nyomatékosítás szükséges.
Dátum: 2012-09-02 19:03:21
Trevisán Gyuláné írta ekkor: 2012-09-02 15:35:38
Szia Patrícia!Szeretném megkérdezni,hogy a supermarkettekben lehet-e bankkártyával fizetni?Nem nagyon szeretnénk eurót váltani,inkább a bankkártyát részesítjük előnyben.Válaszodat előre is köszönöm.
Kedves Trevisán Gyuláné! Neos Marmarason a legtöbb supermarketben lehet bankkártyával fizetni, kártyáról való pénzfelvételre is van lehetőség, viszont pénzváltók legközelebb Thessalonikiben találhatók. Remélem tudtam segíteni! Üdvözlettel: Patrícia