Szia Patrícia! Júliusban voltunk Marmarason. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk szeptemberben újra kimenni. Kérdésem, hogy az Atheneben az A5-ből látni a tengert? A B5-ről és 6-ról lemaradtunk sajnos. Údv: Icu
Kedves Ilona!
Nagyon örülök, hogy jól érezték magukat és visszavágynak! Az Athéne A5-ös szobájának teraszáról jól látni a tengert, természetesen minnél magasabban helyezkednek el a szobák, annál szebb a kilátás. Ha a B5-B6-os szobákkal kapcsolatban megtudok valami újat, azonnal szólok!!
Remélem szeptemberben találkozunk! Üdvözlettel: Patrícia