(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Pásztor Zsanett Dátum: 2012-08-28 23:59:50
Szia Kedves Patrícia! Július elején voltunk nálad:) Nem tudok privát üzenetet írni,így kénytelen vagyok itt üzenni,szeretnék veled beszélni.Előre is köszönöm,kérlek jelezz vissza,amint ez lehetséges.Elérhetőségem: [email protected] Üdv:Zsanett
Dátum: 2012-08-28 11:12:04
Bódi Ilona írta ekkor: 2012-08-26 21:24:30
Szia Patrícia! Júliusban voltunk Marmarason. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk szeptemberben újra kimenni. Kérdésem, hogy az Atheneben az A5-ből látni a tengert? A B5-ről és 6-ról lemaradtunk sajnos. Údv: Icu
Kedves Ilona! Nagyon örülök, hogy jól érezték magukat és visszavágynak! Az Athéne A5-ös szobájának teraszáról jól látni a tengert, természetesen minnél magasabban helyezkednek el a szobák, annál szebb a kilátás. Ha a B5-B6-os szobákkal kapcsolatban megtudok valami újat, azonnal szólok!! Remélem szeptemberben találkozunk! Üdvözlettel: Patrícia
Bódi Ilona Dátum: 2012-08-26 21:24:30
Szia Patrícia! Júliusban voltunk Marmarason. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk szeptemberben újra kimenni. Kérdésem, hogy az Atheneben az A5-ből látni a tengert? A B5-ről és 6-ról lemaradtunk sajnos. Údv: Icu
kolumbár lajosné Dátum: 2012-08-25 20:31:32
Kedves Patti! Sajnálom,hogy nem tudtam az ígéretemet megtartani és nem mentünk Görögországba,de ígérem ( mert már szerveződik a jövőévi nyaralás)talizunk majd ,De az aprópója amiért írtam :Nagyon boldog neved napját szeretnék kívánni,erőben és jó egészségben.Millió puszi: Angéla nénéd
Dátum: 2012-08-18 19:10:34
Lengyel Csaba írta ekkor: 2012-08-15 10:48:10
Kedves Patrícia! Július 30-Augusztus 07-ig voltunk az Athene C4-ben. Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon tetszett Marmaras és ezúton is szeretném megköszönni a "mentőakciót" a fürdő ablakán keresztűl! Remélem jövőre ismét találkozunk! Lengyel család ( Ildikó, Mercédesz és Csaba)
Kedves Lengyel Család! Köszönöm szépen a kedves szavakat, örülök, hogy jól érezték magukat. Örömmel segítettem. Én is remélem, hogy jövőre ismét találkozunk! Üdvözlettel: Rövid Patrícia