Kedves Erika! A katalógusban írtak valóban megfelelnek az igazságnak, a konyha jól felszerelt, mikróval, főzőlapokkal, hűtővel ellátott. Egy új építésű ház, színes berendezésekkel, falakkal, modern és praktikus fürdőszobával, konyhával és nyílászárókkal! Lehet látni a tengert, illetve a kikötő egy részét a 2. emeleti szélső szobák teraszáról, de nyílván a 3.emeletről még szebb a kilátás. Remélem segítettem! Üdv: Patrícia
Szia Erika! Mi tavaly voltunk ott és pont abban az apartmanban laktunk a 3ik emeleten. Ott csodás volt a kilátás!

Bár Mi egy kicsit esős időt fogtunk ki akkor sajnos,de attól függetlenül egy fantasztikus volt és csak ajánlani tudom Nektek! Szerintem sem az apartman,sem a városka nem fog Nektek csalódást okozni! Szép nyaralást és jó utat nektek. Üdv. Klári