Sziasztok! A Politis apartman felől érdeklődnék. Valóban minden megfelel a katalógusban leírtaknak? A konyha rendesen fel van szerelve eszközökkel? A második emeletről lehet-e látni valamennyire a tengert, vagy egyáltalán nem? Előre is köszönöm a válaszokat.
Kedves Erika! A katalógusban írtak valóban megfelelnek az igazságnak, a konyha jól felszerelt, mikróval, főzőlapokkal, hűtővel ellátott. Egy új építésű ház, színes berendezésekkel, falakkal, modern és praktikus fürdőszobával, konyhával és nyílászárókkal! Lehet látni a tengert, illetve a kikötő egy részét a 2. emeleti szélső szobák teraszáról, de nyílván a 3.emeletről még szebb a kilátás. Remélem segítettem! Üdv: Patrícia