(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Marton Imréné Dátum: 2012-08-08 10:14:12
Sziasztok! valaki tudna bővebben írni a Politis apartmanról? nagyon meredeken kell feljárni hozzá, és mennyire kicsik a szobák? köszi! magdi
Szabó Erzsébet Dátum: 2012-08-06 14:26:47
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-08-04 16:54:13
Szia! Minden szobában ugyanakkora a hűtő. Kicsi egy polcos, felül egy fakkos fagyasztóval. Szerintem ez egy standard apartmanos hűtő. Igen, az erkélyen lehet étkezni, sőt....a látvány miatt "kötelező".:-)))) Három szék van kint, így kényelmesen lehet étkezni, még ha hárman is vagytok. Bélát, a sirályt viszont nem javasolt, sőt...tilos etetni. Sajnos a második hetünk idején a B szintről etették, pedig nem neki való a kenyér és a felvágott. Sőt, a száradó ruháknak sem tesz jót, ha Béla esetleg piszkít. És igen, ruhaszárító van, az erkélyre kívülre akasztva. http://kepfeltoltes.hu/120804/IMG_2060_170255_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120804/IMG_1470_100525_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Wifi...hm...látom nem olvastál kicsit sem vissza.:-( Nos...van. Ingyenes is. Az hogy van-e net, vagy sem, az viszont néha bizonytalan. De nem a ház hibája, hanem a szolgáltatóé. Jó nyaralást. :-)
Szia:-) Köszönöm szépen a választ és a két képet./végigolvastam az összes hozzászólást. - egy másik helyen még tavaly ingyenes volt a wifi, idén már nem kevés pénzt kérnek érte ./ Bízunk benne, h. október elején még elfogadható idő lesz. Köszönöm
Balogh Bernadett Dátum: 2012-08-04 16:54:13
Szabó Erzsébet írta ekkor: 2012-08-03 16:42:51
Érdeklődni szeretnék, hogy az Athéne apartmanban /B4-5-6/ van-e a hűtőszekrénynek fagyasztórésze /és mekkora/, illetve lehet-e az erkélyen étkezni /asztal,szék/, és van-e ruhaszárító? Ingyenes, működő wifi van? köszönettel
Szia! Minden szobában ugyanakkora a hűtő. Kicsi egy polcos, felül egy fakkos fagyasztóval. Szerintem ez egy standard apartmanos hűtő. Igen, az erkélyen lehet étkezni, sőt....a látvány miatt "kötelező".:-)))) Három szék van kint, így kényelmesen lehet étkezni, még ha hárman is vagytok. Bélát, a sirályt viszont nem javasolt, sőt...tilos etetni. Sajnos a második hetünk idején a B szintről etették, pedig nem neki való a kenyér és a felvágott. Sőt, a száradó ruháknak sem tesz jót, ha Béla esetleg piszkít. És igen, ruhaszárító van, az erkélyre kívülre akasztva. http://kepfeltoltes.hu/120804/IMG_2060_170255_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120804/IMG_1470_100525_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Wifi...hm...látom nem olvastál kicsit sem vissza.:-( Nos...van. Ingyenes is. Az hogy van-e net, vagy sem, az viszont néha bizonytalan. De nem a ház hibája, hanem a szolgáltatóé. Jó nyaralást. :-)
Szabó Erzsébet Dátum: 2012-08-03 16:42:51
Érdeklődni szeretnék, hogy az Athéne apartmanban /B4-5-6/ van-e a hűtőszekrénynek fagyasztórésze /és mekkora/, illetve lehet-e az erkélyen étkezni /asztal,szék/, és van-e ruhaszárító? Ingyenes, működő wifi van? köszönettel
Maczkóné Oláh Dóra Dátum: 2012-07-27 07:16:07
Sziasztok! A csúszdaparkról tud valaki tapasztalatokat írni? Megéri az árát? Kisebb gyerekkel is érdemes elmenni? Segítségeteket előre is kösz!