Érdeklődni szeretnék, hogy az Athéne apartmanban /B4-5-6/ van-e a hűtőszekrénynek fagyasztórésze /és mekkora/, illetve lehet-e az erkélyen étkezni /asztal,szék/, és van-e ruhaszárító? Ingyenes, működő wifi van? köszönettel
Szia!
Minden szobában ugyanakkora a hűtő. Kicsi egy polcos, felül egy fakkos fagyasztóval. Szerintem ez egy standard apartmanos hűtő. Igen, az erkélyen lehet étkezni, sőt....a látvány miatt "kötelező".:-)))) Három szék van kint, így kényelmesen lehet étkezni, még ha hárman is vagytok. Bélát, a sirályt viszont nem javasolt, sőt...tilos etetni. Sajnos a második hetünk idején a B szintről etették, pedig nem neki való a kenyér és a felvágott. Sőt, a száradó ruháknak sem tesz jót, ha Béla esetleg piszkít. És igen, ruhaszárító van, az erkélyre kívülre akasztva. http://kepfeltoltes.hu/120804/IMG_2060_170255_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120804/IMG_1470_100525_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Wifi...hm...látom nem olvastál kicsit sem vissza.:-( Nos...van. Ingyenes is. Az hogy van-e net, vagy sem, az viszont néha bizonytalan. De nem a ház hibája, hanem a szolgáltatóé. Jó nyaralást. :-)