(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Szathmári Katalin Dátum: 2012-07-23 20:42:38
Nagyon köszönöm a felrakott képeket és infókat a B1/C1 apartmanokról! Katalin
Balogh Bernadett Dátum: 2012-07-23 20:28:15
Sire Kero írta ekkor: 2012-07-23 11:20:32
Valaki ment már kocsival Görögországba Szerbián és Bulgárián keresztül? Lejárt az útlevelünk és nem merem megkockáztatni Macedóniát személyivel.
Milyen személyivel nem mered a Makedonokat bevállalni, amivel viszont Szerbiát és Bulgáriát igen!? Utóbbi kettőnél miért nem tartasz a problémától? Mi mind a hárman személyivel mentünk (kártyás). Szerbek ránéztek a rendszámra és már ki is emeltek minket a sorból, tereltek tovább, meg sem nézték a kártyákat. Makedon simán bescennelte és mehettünk tovább. Nem problémázott senki ezen. Már megszokták az irataink látványát.
Sire Kero Dátum: 2012-07-23 11:20:32
Valaki ment már kocsival Görögországba Szerbián és Bulgárián keresztül? Lejárt az útlevelünk és nem merem megkockáztatni Macedóniát személyivel.
Badica Renáta Dátum: 2012-07-23 11:01:15
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-07-22 17:34:22
Szia Reni! Önmagában nem a távolság a probléma, hanem a szintkülönbség. Azt írtad, kocsi nélkül akarsz közlekedni....akkor azt gondolom, hogy marad a Mouses. 40 fokos hőségben egy 2 éves picivel nem biztos, hogy bevállalnám a lejtőt le és emelkedőt fel. Persze az is kérdés, mikor mennétek és mennyire vagytok a gyalogláshoz szokva. Vannak családok, akik ahogy a kicsi járni tud, már komoly túrázásokra járnak, ott valószínű meg sem kottyan. :-) Egyébként meg mind a két irányban van homokos strand. Athenehez a Paradisos beach esik közelebb, és az ugyanúgy homokos, mint a Carras felé eső nagy strand. Mind a kettő alkalmas gyerekkel pancsoláshoz. smile Előző hozzászólásokban Francziszti László képei között látsz a Paradisos strandból valamicskét.:-)
Köszönöm szépen Detty a sok infót, megfogadom a tanácsodat és a Mouses-t fogom lefoglalni. További szép napot!
Orbán Sándor Dátum: 2012-07-22 20:37:44
Sire Kero írta ekkor: 2012-07-22 09:51:14
Tökéletes a rálátás mi is a B2-ben voltunk.
Köszi! smile