(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Balogh Bernadett Dátum: 2012-07-22 17:34:22
Badica Renáta írta ekkor: 2012-07-22 13:30:54
Köszönöm Detty! Igen, szerencsére jó alvókája van, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz. Azt szeretném még kérdezni, h a másik két apartmanhoz kb hány méter távolságra van a nagy strand és a bárok, üzletek? Mert ha pár száz-ra, akkor az még belefér. Köszönöm szépen az eddigi választ is! Reni
Szia Reni! Önmagában nem a távolság a probléma, hanem a szintkülönbség. Azt írtad, kocsi nélkül akarsz közlekedni....akkor azt gondolom, hogy marad a Mouses. 40 fokos hőségben egy 2 éves picivel nem biztos, hogy bevállalnám a lejtőt le és emelkedőt fel. Persze az is kérdés, mikor mennétek és mennyire vagytok a gyalogláshoz szokva. Vannak családok, akik ahogy a kicsi járni tud, már komoly túrázásokra járnak, ott valószínű meg sem kottyan. :-) Egyébként meg mind a két irányban van homokos strand. Athenehez a Paradisos beach esik közelebb, és az ugyanúgy homokos, mint a Carras felé eső nagy strand. Mind a kettő alkalmas gyerekkel pancsoláshoz. smile Előző hozzászólásokban Francziszti László képei között látsz a Paradisos strandból valamicskét.:-)
Badica Renáta Dátum: 2012-07-22 13:30:54
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-07-21 10:59:28
Szia Reni! Bármelyik szempontot is vesszük figyelembe, nektek akkor a Mouses apartman a legmegfelelőbb. A központban van, csak kilépsz a házból kb. 50 métert mész és a bárok, üzletek, tavernák között találod maga. A nagy strand is ahhoz esik legközelebb. Egy biztos, hogy viszont a közelség miatt talán ez a "leghangosabb", ha a picinek jó alvókája van, akkor ez sem lehet gond.:-) Jó nyaralást. Detty
Köszönöm Detty! Igen, szerencsére jó alvókája van, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz. Azt szeretném még kérdezni, h a másik két apartmanhoz kb hány méter távolságra van a nagy strand és a bárok, üzletek? Mert ha pár száz-ra, akkor az még belefér. Köszönöm szépen az eddigi választ is! Reni
Sire Kero Dátum: 2012-07-22 09:51:14
Orbán Sándor írta ekkor: 2012-07-21 21:36:07
Sziasztok! Az Athéne B2-B4 stúdiókból mennyire látszik a tenger? Köszi előre is!
Tökéletes a rálátás mi is a B2-ben voltunk.
Orbán Sándor Dátum: 2012-07-21 21:36:07
Sziasztok! Az Athéne B2-B4 stúdiókból mennyire látszik a tenger? Köszi előre is!
Balogh Bernadett Dátum: 2012-07-21 21:17:06
Sire Kero írta ekkor: 2012-07-21 17:56:33
Helló. Mivel fel merült kérdésként az Athene B1 stúdió ( ez nem apartman ) fürdőszoba mérete itt akit érdekel megnézheti,hogy pontosan miről van szó összességében. http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_068_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_069_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Jéééé...ezt nem is értem. A C6-ban voltunk és azt a helyet, amit nálatok a bejárati ajtó mögött meghagytak, azt nálunk hozzárakták a fürdőhöz. Hogy azt a C/B1-es apartmanoknál miért nem adták meg, nem is értem. Akkor nem sokkal lett volna kisebb a fürdő. A szoba pontosan akkora mindegyikben, ahogy látom.:-)