(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Sire Kero Dátum: 2012-07-21 17:56:33
Helló. Mivel fel merült kérdésként az Athene B1 stúdió ( ez nem apartman ) fürdőszoba mérete itt akit érdekel megnézheti,hogy pontosan miről van szó összességében. http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_068_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/120721/K_p_069_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Balogh Bernadett Dátum: 2012-07-21 10:59:28
Badica Renáta írta ekkor: 2012-07-19 15:44:47
Sziasztok! Tudna valaki segíteni! Neos Marmarasra szeretnénk utazni, és olyan szállást keresek, ami közel van a nagy strandhoz és az bárok, üzletekhez sem kocsiba ülni! Valamint a 3 apartman közül ,amit a Grandtours ajánl, melyik a jobb választás egy 2 éves gyerekkel. Előre is köszönöm a segítséget! Reni”
Szia Reni! Bármelyik szempontot is vesszük figyelembe, nektek akkor a Mouses apartman a legmegfelelőbb. A központban van, csak kilépsz a házból kb. 50 métert mész és a bárok, üzletek, tavernák között találod maga. A nagy strand is ahhoz esik legközelebb. Egy biztos, hogy viszont a közelség miatt talán ez a "leghangosabb", ha a picinek jó alvókája van, akkor ez sem lehet gond.:-) Jó nyaralást. Detty
Badica Renáta Dátum: 2012-07-19 15:44:47
Sziasztok! Tudna valaki segíteni! Neos Marmarasra szeretnénk utazni, és olyan szállást keresek, ami közel van a nagy strandhoz és az bárok, üzletekhez sem kocsiba ülni! Valamint a 3 apartman közül ,amit a Grandtours ajánl, melyik a jobb választás egy 2 éves gyerekkel. Előre is köszönöm a segítséget! Reni”
Orbán Sándor Dátum: 2012-07-19 10:04:19
Francziszti László írta ekkor: 2012-07-19 07:59:50
Szia Sándor! Az alábbi oldalon találsz több képet Marmarasról! http://neosmarmaras.tumblr.com Üdv: Laci
Szia Laci! smile Tökéletesek a fényképek és a filmek!!! smile Gratulálok, ha Te készítetted őket-, és köszönet azért, mert megosztottad velem és a többi fórumozóval ezeket a kellemes-, kiutazás előtt ráhangolódást előidéző-, hazautazás után nosztalgiázásra késztető remekműveket! smile Üdv, Sándor smile
Francziszti László Dátum: 2012-07-19 07:59:50
Orbán Sándor írta ekkor: 2012-07-19 07:41:16
Sziasztok! smile Nagyon jó olvasni az élménybeszámolóitokat!!! smile Úgy megnéznék néhányat a Neos Marmarason készített fényképeitek közül. Lehet róla szó? smile Az e-mail címem [email protected] Köszönöm előre is! smile
Szia Sándor! Az alábbi oldalon találsz több képet Marmarasról! http://neosmarmaras.tumblr.com Üdv: Laci