Kedves Marcsi! Már tervezgetem milyen programokon szeretnék részt venni. Egyik az Aini hegyi túra, de láttam fényképeket róla, és az egyik szakasz útvonal számomra elég meredek, láttam róla képeket és nem vagyok elég tökös csaj, hogy azt beválaljam

. Ha van egy teljesen biztonságos szakasz arra befizetnék. De az lenne a kérdésem, ha mindenki annyira bevállalós hogy a veszélyes szakaszt választja, és csak én vagyok egyedü, aki a biztonságos szakaszon menne fel a hegyre, akkor nekem egyedül kellene bolyonganom a hegyekbe vagy valaki jönne velem? Nem mindenki olyan gyáva ,mint én, de sajnos én borzasztóan félek. Viszont egyedül sem mennék szivesen fel a hegytetőre idegenvezető nélkül.Köszönöm, tudom még rengeteg időnk van, de már kalkulálni akarok meg gyűjtögetni és megtervezni, hogy milyen programokon szeretnék részt venni. Szép napot neked és minden kedves fórumtársnak!