Sziasztok!
Bocsi, de még eg ykérdésem volna, hogy mikor érdemesebb utazni, ha nem a főszezonba gondolkodom. Június vagy szeptember? A levegő, tenger hőmérsékletére gondolok, lehet-e még (már) ilyenkor fürdeni, mennyire jó az idő, a boltok, tavernák nyitva tartása? köszönöm szépen, ha valaki válaszol
Szia Henrietta! Mi majdnem mindig junius második felében utazunk,eddig még bejött,meleg van de nincs forróság,a viz már jól fürödhető,és nincs tömeg,olcsóbb mint a főszezon...hogy csak pár érvet hozzak fel mellette.Szeptember is jó de mi akkor más irányba szoktunk utazni,inkább valami hegyvidéki területre. Most a Mi Abeli-apartmanba megyünk juniusban Skalába,az tünik legjobbnak.