Kedves Marcsi! Érdeklődöm, hogy kimondottan a Zakhintosi hajókirándulásnál konkrétan mennyi időt töltünk a Navagiónál van idő egy kis fürdésre is?Ott nagyon meg szeretnék mártózni. A másik kérdésem meg az Ainai hegyi túra mennyire veszélyes vannak ilyen nagyon keskeny útszakaszok? Elég tériszonyos vagyok, de imádom a hegyvidéket is. Meg mennyire kell edzettnek lenni? Nem vagyok hozzá szokva a sporthoz és eléggé sokat is dohányzom, nem tudom hogy bírnám, nem szeretném hátráltatni a csapatot, viszont nagyon szivesen befizetnék az Ainai hegyi túrára is. Köszönöm Üdv Timi
Timi a Navagional kb.20 percet toltunk a parton de elotte is utana is jut ido a fotozasara..1/3 a a Myrtos beachnek ..azaz kicsi ...es sok hajo kot ki rajta igy a forgalom miatt idoben szabajozzak az ott tartozkodast.Az ott toltott idot te osztod be hogy csobbanni fotozni vagy eppen mihez lesz majd kedved meglatod.
udv
Marcsi