(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-01-02 14:55:32
Rennerné Egyed Gabriella írta ekkor: 2014-12-31 15:24:10
Szia Marcsi! A Miambelli Apartman mennyire lehet zajos? Az ott üzemelő étterem és a főutcai elhelyzkedése miatt kérdezem. Válaszodat előre is köszönöm! Üdv és Boldog Új Évet! Gabi
Kedves Gabi Csak az elso ket utara nezo szoba zajosabb,de az sem veszes szerintem... a tobbi oldalra nezo csendesebb termeszetesen.. Varlak szeretettel benneteket majd smile smile Boldogabb uj evet nektek udv Marcsi smile
Rennerné Egyed Gabriella Dátum: 2014-12-31 15:24:10
Szia Marcsi! A Miambelli Apartman mennyire lehet zajos? Az ott üzemelő étterem és a főutcai elhelyzkedése miatt kérdezem. Válaszodat előre is köszönöm! Üdv és Boldog Új Évet! Gabi
Kovács Sándor Dátum: 2014-12-30 17:59:57
Beatrix írta ekkor: 2014-12-28 13:12:53
Sziasztok! A Hermes apartmanról szeretnék véleményeket kérni! Köszönöm!
2012-ben laktunk a Hermesben, de gondolom, azóta is ugyanott van... smile Jó minőségű apartman. Az utcafronti szobák keletre néznek, a bejárat-oldaliak délre. A felsőbb szinteken biztosan szükség van klímára - mi a 23-as szobában laktunk -, de a földszinten van esély arra, hogy kibírható a nyári meleg hűtés nélkül. Ha nem változott, akkor ebben az apartmanban lakik Marcsi, ami nagy előny a többi apartmanhoz képest, ha gondunk-bajunk van és csak ő tudja megoldani. (Mondjuk Marcsi szerintem csak havat nem tud Kefalonián intézni... de még ez sem jelenthető ki száz százalékos biztonsággal... smile ). Igaz, ez az apartman van a legmagasabban, de nem vészes, Skálán nincsenek akkora szintkülönbségek, mint pl. Pargán. A szoba, amiben voltunk nem volt nagy, de kellő felszereltséggel rendelkezett. Nagy főzőcskére nem alkalmas az elektromos rezsó, de mi nem is használtuk. Volt mikrosütő, meg talán vízforraló. Tányér, étkészlet, két személyre. Nagyobb szobákban lehet hogy több a lehetőség a főzőcskére. Az ágy magas embereknek is megfelelő, nincs támlája a láb felőli oldalon, le tudtam lógatni a tappancsom. A héten kétszer volt törülköző csere, érkezés napján - nyilván - és valamikor a hét felénél. A fürdőszoba korrekt volt, eltekintve a zuhanytálcától, de ez jellemző egész Göröghonra, hogy nincs. Egyik legjobb nyaralásunkat töltöttük Skálán, ehhez hozzájárult az apartman minősége is.
Kaló Krisztina Dátum: 2014-12-28 21:01:42
Beatrix írta ekkor: 2014-12-28 13:12:53
Sziasztok! A Hermes apartmanról szeretnék véleményeket kérni! Köszönöm!
Szia! Mi ott laktunk és elégedettek voltunk vele. Szerintem ez a legjobb a Grandos skalai apartmanok közül. A Renieriben laktak a barátaink annál mindenképpen sokkal jobb minőségű. Az Annát csak kívülről láttam, a Miambelli meg új így ezekkel nem tudom összehasonlítani, de mivel mindkettő a főutcán van a Hermes biztos nyugalmasabb lehet. A tengertől ez van a legmesszebb, de ha újra lennék olyan szerencsés, hogy Kefaloniára utazhatnék a Hermest választanám. Úgy gondolom megéri a felárat. Kriszti
Beatrix Dátum: 2014-12-28 13:12:53
Sziasztok! A Hermes apartmanról szeretnék véleményeket kérni! Köszönöm!