Sziasztok!
A Hermes apartmanról szeretnék véleményeket kérni! Köszönöm!
2012-ben laktunk a Hermesben, de gondolom, azóta is ugyanott van...

Jó minőségű apartman. Az utcafronti szobák keletre néznek, a bejárat-oldaliak délre. A felsőbb szinteken biztosan szükség van klímára - mi a 23-as szobában laktunk -, de a földszinten van esély arra, hogy kibírható a nyári meleg hűtés nélkül. Ha nem változott, akkor ebben az apartmanban lakik Marcsi, ami nagy előny a többi apartmanhoz képest, ha gondunk-bajunk van és csak ő tudja megoldani. (Mondjuk Marcsi szerintem csak havat nem tud Kefalonián intézni... de még ez sem jelenthető ki száz százalékos biztonsággal...

). Igaz, ez az apartman van a legmagasabban, de nem vészes, Skálán nincsenek akkora szintkülönbségek, mint pl. Pargán. A szoba, amiben voltunk nem volt nagy, de kellő felszereltséggel rendelkezett. Nagy főzőcskére nem alkalmas az elektromos rezsó, de mi nem is használtuk. Volt mikrosütő, meg talán vízforraló. Tányér, étkészlet, két személyre. Nagyobb szobákban lehet hogy több a lehetőség a főzőcskére. Az ágy magas embereknek is megfelelő, nincs támlája a láb felőli oldalon, le tudtam lógatni a tappancsom. A héten kétszer volt törülköző csere, érkezés napján - nyilván - és valamikor a hét felénél. A fürdőszoba korrekt volt, eltekintve a zuhanytálcától, de ez jellemző egész Göröghonra, hogy nincs. Egyik legjobb nyaralásunkat töltöttük Skálán, ehhez hozzájárult az apartman minősége is.