(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-12-25 11:57:23
Kedves régi és leendő vendégeim! Kellemes Ünnepeket, szép Karácsonyt és Boldogabb új esztendőt kívánok önöknek!. Mindenkit szeretettel várok a 2015-ös esztendőben Kefalonián,ezen a gyönyörű szigeten, ahol feledhetetlen nyaralásban lesz majd mindenkinek része , ! smile smile smile smile Tisztelettel: Marcsi id.vez smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-12-25 11:39:29
simity attila írta ekkor: 2014-12-18 19:09:08
Kedves Marcsi! A Hermes apartman oldalsó erkélyeiről rá lehet látni a tengerre, van "kilátás" a két épület közül?
Kedves Attila! A 21,26-os szobákból is látni ,kinézve a teraszról, a tengert! smile üdv Marcsi smile
Magda Sándor Dátum: 2014-12-23 16:10:11
Kellemes,meghitt,Karácsonyi Ünnepeket kivánok smile smile ,mindenkinek!!! És jó tervezgetést a Kefalóniára készülőknek smile smile . Magda Sándor smile smile
simity attila Dátum: 2014-12-18 19:09:08
Kedves Marcsi! A Hermes apartman oldalsó erkélyeiről rá lehet látni a tengerre, van "kilátás" a két épület közül?
Grand Marcsi Dátum: 2014-12-18 18:21:42
Magda Sándor írta ekkor: 2014-12-17 16:03:24
Kedves Marcsi! Megoldódott végre a kéthetes utazás, olyan formán hogy az első héten Skala-Kefalonia,Miambelli ap. Junius 13-20-ig, és a második hétre átutazunk 20-27-ig, Zakynthosra, Tsilivibe. . Ugy néztem hogy Pesadából indul a komp Zakynthos-Agios -Nikolaosba. Az irodában azt mondták hogy számithatok a segitségedre majd ez ügyben. Addig is minden jót kivánok ! Üdv Sanyi
Kedves Sándor! Természetesen segítek majd mindenben smile Jó utat majd ide,de addig is minden jót kívánok és Kellemes Ünnepeket nektek! üdv Marcsi smile