Kedves Marcsi! Megoldódott végre a kéthetes utazás, olyan formán hogy az első héten Skala-Kefalonia,Miambelli ap. Junius 13-20-ig, és a második hétre átutazunk 20-27-ig, Zakynthosra, Tsilivibe. . Ugy néztem hogy Pesadából indul a komp Zakynthos-Agios -Nikolaosba. Az irodában azt mondták hogy számithatok a segitségedre majd ez ügyben. Addig is minden jót kivánok ! Üdv Sanyi
Kedves Sándor!
Természetesen segítek majd mindenben

Jó utat majd ide,de addig is minden jót kívánok és Kellemes Ünnepeket nektek!
üdv
Marcsi