(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2014-12-17 16:03:24
Magda Sándor írta ekkor: 2014-11-27 22:46:50
Szia Marcsi! Köszönöm a gyors reagálást a kérdésemre,megpróbáljuk akkor igy elintézni a dolgot ahogy javasoltad,csak előbb tudnunk kell egy pontos időpontot az első hétre.Ha mégsem sikerül akkor két hét Skala,és bérlünk 3-napra autót. Köszi még egyszer és Neked is minden jót,és szép ünnepeket. Üdv Sanyi smile smile smile
Kedves Marcsi! Megoldódott végre a kéthetes utazás, olyan formán hogy az első héten Skala-Kefalonia,Miambelli ap. Junius 13-20-ig, és a második hétre átutazunk 20-27-ig, Zakynthosra, Tsilivibe. . Ugy néztem hogy Pesadából indul a komp Zakynthos-Agios -Nikolaosba. Az irodában azt mondták hogy számithatok a segitségedre majd ez ügyben. Addig is minden jót kivánok ! Üdv Sanyi
Grand Marcsi Dátum: 2014-11-30 21:44:22
Csordás Szilvia írta ekkor: 2014-11-29 23:36:07
Kedves Marcsi! Az új skalai apartman árai milyenek lesznek, a régiekkel összehasonlítva? Képek alapján várható némi felár, ha jól gondolom :) Minőséginek tűnik. Előre is köszönöm: Szilvi
Kedves Szilvia! Hamarosan itt is fönt lesznek a jövő szezon árai,addig kis türelmedet kérem. üdv Marcsi smile
Kovács Sándor Dátum: 2014-11-30 11:13:27
Gellén András írta ekkor: 2014-11-29 13:31:01
Rossz ómen...
Ezt azért úgy sejtettem... azt hittem, hogy van valami régi történet, nem csak szimpla babona. smile
Csordás Szilvia Dátum: 2014-11-29 23:36:07
Kedves Marcsi! Az új skalai apartman árai milyenek lesznek, a régiekkel összehasonlítva? Képek alapján várható némi felár, ha jól gondolom :) Minőséginek tűnik. Előre is köszönöm: Szilvi
Gellén András Dátum: 2014-11-29 13:31:01
Rossz ómen...