Tisztelt Grand Tours! Azt szeretném kérdezni Önöktől hogy Kefalónián,Lassiban nem terveznek-e szállást értékesiteni? Bár Skala szép hely, de Lassi sem egy utolsó, különösen a strandjai gyönyörüek,és nem mellesleg Argostoli mellett van, igy aki esténként kicsit mozgalmasabb életre vágyik, lenne választási lehetősége. Már Marcsinak,az idegenvezetőnek emlitettem hogy mi pl. két hétre szeretnénk menni juniusban, Skalába ,viszont a második hetet Lassiban töltenénk el. Hogyan lenne ez kivitelezhető? Segitségüket előre is köszönöm! Magda Sándor
Kedves Sándor!
Nyáron már beszéltünk erről,de a lényegen ez nem változtat..egyenlőre Skala a bázisunk Kefalonián. A megoldás a következő lenne : Az irodánktól le tudjátok foglalni egy hétre a szállást és a buszjegyet oda-vissza,csak jelezni kellene hogy a visszaút a buszunkkal számotokra egy héttel később lenne mivel egy hetet ti egyénileg foglalva Lassiban szeretnétek eltölteni. A lényeg számunkra hogy majd az indulásra érjetek vissza Skalába a csomagotokkal együtt.
Remélem minden sikerül .
Minden jót addig is
üdv
Marcsi