(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kovács Sándor Dátum: 2014-11-28 19:26:10
Gellén András írta ekkor: 2014-11-28 12:48:28
Elnézést, hogy ismeretlenül bele szólok, de augusztus 29-e a mohácsi vész évfordulója. Azon a napon nem szabad esküvőt tartani.
Ezt még nem hallottam... miért nem szabad?
Gellén András Dátum: 2014-11-28 12:48:28
Szűcs Szabina írta ekkor: 2014-11-10 09:48:59
Kedves Marcsi! Párommal jövő augusztus 29-én tartjuk az esküvőnket. Nászútnak Kafelóniát néztük ki magunknak. Nagyon sok szépet hallottunk már róla. Annyi kérdésem lenne, hogy szeptember 6.-ai indulással tudnánk csak menni. Milyen idő jellemző még ilyenkor odakint? Szeretnénk ha felejthetetlen lenne számunkra, félünk a rossz időtől :)
Elnézést, hogy ismeretlenül bele szólok, de augusztus 29-e a mohácsi vész évfordulója. Azon a napon nem szabad esküvőt tartani.
Magda Sándor Dátum: 2014-11-27 22:46:50
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-11-27 21:42:38
Kedves Sándor! Nyáron már beszéltünk erről,de a lényegen ez nem változtat..egyenlőre Skala a bázisunk Kefalonián. A megoldás a következő lenne : Az irodánktól le tudjátok foglalni egy hétre a szállást és a buszjegyet oda-vissza,csak jelezni kellene hogy a visszaút a buszunkkal számotokra egy héttel később lenne mivel egy hetet ti egyénileg foglalva Lassiban szeretnétek eltölteni. A lényeg számunkra hogy majd az indulásra érjetek vissza Skalába a csomagotokkal együtt. Remélem minden sikerül . Minden jót addig is üdv Marcsi smile
Szia Marcsi! Köszönöm a gyors reagálást a kérdésemre,megpróbáljuk akkor igy elintézni a dolgot ahogy javasoltad,csak előbb tudnunk kell egy pontos időpontot az első hétre.Ha mégsem sikerül akkor két hét Skala,és bérlünk 3-napra autót. Köszi még egyszer és Neked is minden jót,és szép ünnepeket. Üdv Sanyi smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-11-27 21:42:38
Magda Sándor írta ekkor: 2014-11-26 15:05:47
Tisztelt Grand Tours! Azt szeretném kérdezni Önöktől hogy Kefalónián,Lassiban nem terveznek-e szállást értékesiteni? Bár Skala szép hely, de Lassi sem egy utolsó, különösen a strandjai gyönyörüek,és nem mellesleg Argostoli mellett van, igy aki esténként kicsit mozgalmasabb életre vágyik, lenne választási lehetősége. Már Marcsinak,az idegenvezetőnek emlitettem hogy mi pl. két hétre szeretnénk menni juniusban, Skalába ,viszont a második hetet Lassiban töltenénk el. Hogyan lenne ez kivitelezhető? Segitségüket előre is köszönöm! Magda Sándor
Kedves Sándor! Nyáron már beszéltünk erről,de a lényegen ez nem változtat..egyenlőre Skala a bázisunk Kefalonián. A megoldás a következő lenne : Az irodánktól le tudjátok foglalni egy hétre a szállást és a buszjegyet oda-vissza,csak jelezni kellene hogy a visszaút a buszunkkal számotokra egy héttel később lenne mivel egy hetet ti egyénileg foglalva Lassiban szeretnétek eltölteni. A lényeg számunkra hogy majd az indulásra érjetek vissza Skalába a csomagotokkal együtt. Remélem minden sikerül . Minden jót addig is üdv Marcsi smile
Hajdu Ernő Dátum: 2014-11-26 17:44:37
Kedves Marcsi! Köszönöm a segítséget. Hajduné Marcsi