(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2014-11-26 15:05:47
Tisztelt Grand Tours! Azt szeretném kérdezni Önöktől hogy Kefalónián,Lassiban nem terveznek-e szállást értékesiteni? Bár Skala szép hely, de Lassi sem egy utolsó, különösen a strandjai gyönyörüek,és nem mellesleg Argostoli mellett van, igy aki esténként kicsit mozgalmasabb életre vágyik, lenne választási lehetősége. Már Marcsinak,az idegenvezetőnek emlitettem hogy mi pl. két hétre szeretnénk menni juniusban, Skalába ,viszont a második hetet Lassiban töltenénk el. Hogyan lenne ez kivitelezhető? Segitségüket előre is köszönöm! Magda Sándor
Grand Marcsi Dátum: 2014-11-25 20:46:13
Hajdu Ernő írta ekkor: 2014-11-21 20:04:09
Kedves Marcsi! Szeretnénk érdeklődni szállás után, 2015 augusztusában szeretnénk menni, szombati váltással, egyéni utazással. Tudna-e ajánlani nekünk kedvező áru apartmant, két felnőtt és két gyerek számára. Segítségét előre is köszönöm. további szép estét: Hajduné Marcsi
Kedves Marcsi! Még az idén,valószínűleg decemberben mindenki megtudhatja,és akár már online be is foglalhatja a számára megfelelő szobát a 2015 -ös szezonra smile . Önöknek a Renieri szálláson lévő kétlégterű 4 ágyas szobáinkat tudom javasolni..érdemes majd az apartman leírásait tanulmányozni...melyik szimpatikus önöknek a leírtak alapján.. További szép estét Marcsi smile üdv Marcsi smile smile smile
Magda Sándor Dátum: 2014-11-25 20:38:55
Kedves Marcsi! Junius közepétől szeretnénk menni Kefalóniára,két hétre, de úgy tervezzük hogy az első héten Skalában lennénk valamelyik apartmanban, a második hétre lassiban foglalnánk szállást, és miután letelt a két hét visszautaznánk Skalába a turnusváltásra. Az lenne a kérdésem hogy ez kivitelezhető-e? Az iroda tud szállást foglalni Lassiban? Ha nem akkor mi foglalnánk egyénileg. És a Skala -Lassi utat is megoldanánk busszal oda-vissza. Köszönöm válaszodat: Magda Sándor
Hajdu Ernő Dátum: 2014-11-21 20:04:09
Kedves Marcsi! Szeretnénk érdeklődni szállás után, 2015 augusztusában szeretnénk menni, szombati váltással, egyéni utazással. Tudna-e ajánlani nekünk kedvező áru apartmant, két felnőtt és két gyerek számára. Segítségét előre is köszönöm. további szép estét: Hajduné Marcsi
Kalmár Krisztina Dátum: 2014-11-15 15:07:13
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-11-07 17:49:44
Kedves Krisztina! Nagyon jó az idő már május elejétől 30 fokok vannak a tenger kb 19-20 fokos smile májusban is ritkán esik az eső...júniustól viszont csak jó idő van és a tenger is kellemes 21-22 fokos a hőmérséklet. Szeretettel várom majd kedves Krisztina smile üdv:Marcsi
Köszönöm!!! smile