Kedves Marcsi! Párommal jövő augusztus 29-én tartjuk az esküvőnket. Nászútnak Kafelóniát néztük ki magunknak. Nagyon sok szépet hallottunk már róla. Annyi kérdésem lenne, hogy szeptember 6.-ai indulással tudnánk csak menni. Milyen idő jellemző még ilyenkor odakint? Szeretnénk ha felejthetetlen lenne számunkra, félünk a rossz időtől :)
Kedves Szabina!

Egy percig se aggódj kérlek,csodálatos az idő még szeptemberben is a szigeten és a tenger is megőrzi a meleg hőmérsékletét októberben is végig

Nagyon sok boldogságot és minden földi jót kívánok nektek addig is

Jó lagzizás ,jó utat majd ide Skalára.
Szeretettel várlak majd benneteket!
üdv
Marcsi